^

Moje Jabłuszko – marzec 2010

Przemysław Marczyński

31 marca 2010
MJ201003.png

Wczoraj pokazał się nowy numer Mojego Jabłuszka. Temat zacny – tworzenie witryn internetowych. Mam nadzieję, że ciekawe informacje znajdą tutaj zarówno wyjadacze kodowania, jak również te osoby, które potrzebują skonstruować witryną na potrzeby rodzinnego ogródka. I tutaj Marek Wojtaszek się wypisał solidnie. Krzysztof Młynarski śle potężny tekst o budowaniu bezpiecznych aplikacji internetowych. Na kartach przewija się opis programu do tworzenia animacji Flash „dla opornych” – BannerZest 2 oraz o plusach i minusach iWeb`a. Poznacie też Espresso, nie to małe czarne, ale narzędzie do tworzenia kodu stron internetowych.

Szczególnie polecam tekst Kingi Ochendowskiej Kurka Wodna, że strony 28. Kingo, normalnie tekst jest o moich rozterkach z prowadzeniem strony. Dzięki wielkie za przeczytane słowo.

Zasysajcie i czytajcie.  Zapraszam.

PS. Jest do wygrania Battlefield: Bad Company 2 na PS3. Bierzcie się więc do roboty, bo jakiś klan Makowy trzeba założyć. Może MacKillers? 😉

Witryna Mojego Jabłuszka 03/2010 – http://mojejabluszko.pl/2010/03/30/moje-jabluszko-numer-32010/

 

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. MACiek

    Myślałem, że w czasie „resetu” medytowałeś, odpoczywałeś na łonie natury a ty tu bracie zabawiałeś się padem od PS3 🙂
    „Animacje Flash w kilka kliknięc” -> Marta rośnie jak na drożdżach [wykapany tatuś] 🙂

    • Przemysław Marczyński

      Pracuje się nawet na „wolnym” 😉 A tak. W nowym Moim Jabłuszku jest rodzinny lans Marczyńskich. A co, jak jest taka możliwość 😉