^

Reset autora

Przemysław Marczyński

10 marca 2010

 

reset.png

Nie wiem jak często resetujecie swoje Maki, ale ja właśnie muszę wcisnąć odpowiednią kombinację klawiszy. Do końca tygodnia nie jestem dostępny w sieci. Urlop i basta. Nie odpisuję, nie klikam, nie istnieję. Niewykluczone, że strona może zostać lekko zamrożona przez dłuższy czas. Wiem, że idzie cieplejszy front, ale muszę znaleźć oddech na poukładanie spraw rodzinnych i zawodowych. Tym czasem zerknijcie na Linkownię. Znajdziecie tam witryny, które będą Was raczyć nowinkami z Makowego podwórka. Jeśli przypadkiem nie ma tam Twojej strony, z przyjemnością na partnerskich zasadach wymienię linki.

 

Życzcie mi spokojnego czasu i mądrych wniosków na przyszłość. I mam nadzieję, że wkrótce słowa z mojego ulubionego albumu (ostatnimi czasy) Piotra Bukartyka – „Z czwartku na piątek” staną się również moim udziałem:

„A jutro znajdę w sobie siłę I wolę Ubiorę się, ogololę i spokojnie wrócę do przerwanej gry I nawe znajdę w tym przyjemność”

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

  1. Mariusz

    Miłego resetu 🙂

  2. Moridin

    Powodzenia i spokoju!

  3. MACiek

    … odpoczywaj w spokoju …