Wyobraźcie sobie, że siedzicie przy komputerze (to łatwe), na monitorze projekt, pod palcami klawiatura i jeszcze dyskretnie sięgacie po rysik od tabletu. Widać, sielanka. Jednak klienci nie odpuszczają i zaczynają wydzwaniać. Trudno się wówczas skupić na pracy, a może trudniej znaleźć telefon pod stosem papierów. BluePhoneElite 2 wyciąga pomocną słuchawkę. Ogarnie cały telefoniczny bajzel.
Program ten, jest doskonałym partnerem dla naszego telefonu. Przy jego udziale będziemy mogli wprost z ekranu komputera odebrać połączenie. BPE 2 poinformuje nas również o wszystkich nieodebranych połączeniach. Z Centrum połączeń programu będziemy mogli także zadzwonić oraz wysłać SMSa. Każde połączenie zostanie odnotowane, a my będziemy mogli stworzyć notatkę do każdej z rozmów.
Program przychodzi również z wtyczką do Książki adresowej, która pozwoli nam bezpośrednio z karty kontaktu wykonać połączenie.
Aplikacja ciekawa i dla osób, które mają nawał rozmów telefonicznych BluePhoneElite 2 będzie bardzo dobrym kompanem. Warto zerknąć jak sprawuje się ten program na własnym telefonie. Wersja 14. dniowa jest do pobrania ze strony producenta.
Ważną informacją jest, że w nowej wersji 2.2.6 możemy cieszyć się polskim interfejsem. Autorem tłumaczenia jest Daniel Firlej, który ciężko pracuje aby ułatwić nam pracę z różnymi programami na Mac OS X. Dzięki!
Witryna BluePhoneElite 2 – http://mirasoftware.com/BPE2/
Cena programu – 24,95 dolarów
jestem internetowym trolem 😛 bo za Chiny nie mogę znaleźć jak zmienić język aplikacji na polski, koledzy podpowiedzcie…. plz!
Język polski pojawi się automatycznie gdy system pracuje w naszym języku. Zmienisz to w ustawieniach systemu – Jezyk
Mam to ustrojstwo. Dość często umiera;pada kiedy zerwie połączenie z telefonem. Za to bardzo wygodnie się pisze smsy(funkcja chat), także ma swoje zalety. Ostatnio użyłem nawet helowego głosu z GarageBand i zamówiłem pizzę… chłopaki z pizzerii mieli niezły ubaw ; )
„Wyobraźcie sobie, że siedzicie przy komputerze (to łatwe)”
Hahaha!! Nie ma to jak ciekawie rozpocząć artykuł 🙂
Dzięki 😉 Podobało się? Serio? Czyli mam tworzyć prozę programistyczną. Będę się starał 😉
Przez długi czas używałem tej aplikacji, bo w pracy „nawał telefonów” dość dobrze określa ich ilość. Zraziła mnie jednak pamięciożerność aplikacji; po kilku godzinach, setce smsów i kilkudziesięciu rozmowach, program zabierał tak dużo pamięci, że praca na MBP stawała się koszmarem.