^

Mój Mac skończył 3 lata (akt. 3)

Przemysław Marczyński

25 stycznia 2010
macmarczynski.gif

Cóż tu więcej powiedzieć. Starzejemy się i tyle. Z faktu, że zakochani nie liczą czasu, jak w zeszłym roku zapomniałem o tej skromnej rocznicy (dziś mam poślizg 2 dni). Nad statystykami nie będę się rozwodził, gdyż uczyniłem to niedawno. To co dzieje się na samej stronie, możecie ocenić obiektywnie tylko Wy. Mi pozostaje tylko próba zmierzenia się ze swoim słabym językiem, błędami we wpisach i lepszym dobieraniem treści.

logo_mojmac.png

Dziś przeglądając zamierzchłe (chyba mogę tak powiedzieć) wpisy, aż łezka w oku się zakręciła. Co cieszy, to fakt, że sporo osób, które komentowały pierwsze wpisy pojawia się również dzisiaj. Dziękuję Wam za to. Dlatego przez kilka następnych dni będę miał przyjemność rozdać Wam kilka prezentów. Poczynając od książek, a kończąc na programach. Nie oczekujcie nie wiem czegoś wielkiego. Skromny budżet strony nie pozwala na szaleństwo. Mogę jedynie opierać się na hojności programistów.Cofam co powiedziałem. Będzie szaleństwo i fantastyczne nagrody (aplikacje). Sam się zaskoczyłem jak mnie lubią w sieci 😉 Jednak będzie dla mnie przyjemnością móc podzielić się tym, co mam.

mojmac-1.jpg

Jak będziemy rozdawać nagrody
Od kilku dni na potrzeby witryny uruchomiłem dwa kanały na Twitterze (@mojmac_pl) oraz Blipe (^mojmac). Tam też pojawią się kody, wskazówki i być może pytania. Ogólna zasada, kto pierwszy ten lepszy. Monitorujcie te kanały do piątku włącznie w okolicach godziny 22:00. Dodawanie do znajomych nie jest konieczne ale może ułatwić Wam zdobycie nagrody. Do zobaczenia i powodzenia 😉
Nagroda pierwsza – książka Mac Podręcznik autorstwa Piotra Wróblewskiego

macpodrecznik.jpg

Pytanie: Ile stron ma książka Mac Podręcznik autorstwa Piotra Wróblewskiego? Na odpowiedzi czekamy 24H? Prosimy odpowiadać ze znacznikiem #konkursMM
Zwycięzcą: w konkursie został @simatic z Twittera.
Nagroda druga – 10 kodów do licencji Sloochaj! powędrowało do czytelników
Nagroda trzecia – książka „Co potrafi Twój iPhone? Podręcznik użytkownika”

iphone_copotrafi.jpg

Pytanie będzie zadane na Twitterze (@mojmac_pl) oraz Blipie (mojmac). Należy odpowiedzieć na jednym z tych serwisów na zadanie, które pojawi się w okolicach godziny 22:00. Piszcie koniecznie ze znacznikiem #konkursmmZwycięzca: ^sonido z BlipaNagroda czwarta: Cztery kody do aplikacji TV Guide zostały rozlosowane.
Dziękujemy za wspólną zabawę. Jednak obiecujemy, że finał urodzin dopiero przed nami 😉

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (11)
L

11 komentarzy

 1. Moridin

  Gratulacje!

 2. MacKozer

  100 lat!

 3. QDS

  3 lata w sieci to jak 30 lat w rzeczywistości 🙂
  Gratuluję wytrwałości i byle tak dalej!

 4. gregory

  Gratulacje!

 5. CoSTa

  Cóż, nie pozostaje nic innego niż pożyczyć kolejne 103 lata 🙂

 6. s@ntee

  Wszystkiego Najlepszego! Many happy returns!

 7. MACiek

  100 lat, 100 lat niech żyje nam 🙂

 8. makojad

  Gratulacje 🙂

 9. SebaSonido

  … i jeszcze jeden i jeszcze raz, 100 lat, 100 lat niech żyje nam… 😉 Zaglądałem, zaglądam i zaglądać będę!

 10. Simatic

  Ja też gratuluję! I cieszę się z wygranej 🙂