^

Pierwszy numer Mojego Jabłuszka w tym roku

Przemysław Marczyński

25 stycznia 2010
MJ201001.jpg

W nowym numerze Mojego Jabłuszka, będziemy porządkować. Poczynając od danych, a na książkach kończąc. Znajdziecie opisy kilku ciekawych aplikacji, dzięki którym wejście w Nowy Rok będzie bardziej poukładane. Powiem więcej, jeden program otrzymacie za darmo.Jeśli dobrze poszukacie w otrzymanej wiadomości od Redakcji, to zobaczycie śliczny numer seryjny do bardzo przydatnej aplikacji (której recenzje znajdziecie w magazynie) – DiskCatalogMaker 6.
Gdybyście przypadkiem nie mogli się zdecydować w co zagrać na iPhone z pomocą przyjdzie artykuł CoSTy. Gdy obawiacie się o swoją figurę w zimowym czasie, to należy zabrać iPhone`a na siłownię. Jak to zrobić prawi Norbert Cala. O tajnikach iTunes jako bazy danych pisze Wojtek Pietrusiewicz. Krzysztofa Młynarskiego kolejny razu uczy o bezpieczeństwie. Tym razem zapędzi 1Password aby chronił nasze dane. Osobiście nigdy nie pomijam felietonów Kingi Ochendowskiej, więc zaraz zanurzam się w wir lektury. Was również zapraszam 😉

Styczniowy numer magazynu Moje Jabłuszko – KLIKNIJ

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy