^

Circus Ponies NoteBook 50% taniej

Przemysław Marczyński

11 stycznia 2010
NoteBook_logo.png

Dziś rano znalazłem w skrzynce e-mail od Sebastiana Talara. Pozwoliłem sobie skorzystać z jego treści na łamach MM. A wiadomość warta odnotowania, bo NoteBook spada z ceną o połowę.
Co pisze Sebastian…
Dopiero co wczoraj pisałeś o promocji na przedsprzedaż aplikacji Thoughts do gromadzenia różnych notatek i „organizowania” sobie życia, a tymczasem dzisiaj miłą niespodziankę zrobiła ekipa z MuPromo. Tutaj bowiem możemy kupić program Circus Poniec NoteBook w promocyjnej cenie $24.95. Moim zdaniem jest to naprawdę rewelacyjne narzędzie dla osób, które lubią w ten sposób zarządzać swoim czasem, przechowywać notatki, tworzyć listy „do zrobienia” itd. W sumie to Thoughts przypomina mi Circus Poniec NoteBook. Być może programiści od Thoughts postanowili stworzyć aplikację, która będzie miała funkcje brakujące konkurencji? Cóż, to jest akurat mało ważne w tym momencie. Najważniejsze, iż mamy okazję porównać oba programy i samemu zdecydować co dla nas lepsze. No właśnie, jak już Przemku wspomniałeś w swojej informacji na blogu, zdanie na temat Thoughts możemy sobie wyrobić jedynie poprzez krótkie filmiki zamieszczone na stronie programu. Natomiast Circus Poniec NoteBook możemy pobrać i przetestować na własnym komputerze i co najważniejsze – uwaga! – mamy na to niecałe dwie doby. Tak tak, ta promocja trwa nie jeden dzień a dwa, jest więc sporo czasu na zapoznanie się z aplikacją.
Wszystkim chętnym polecam krótkie filmiki na stronie http://www.circusponies.com/notebook-videotour/notebook-introduction/, plików jest osiem i każdy z nich prezentuje różne funkcje tego narzędzia. Jeżeli zatem ktoś przymierzał się do zakupu Thoughts, to tutaj ma okazję na zdobycie podobnego programu za niecałe $10 mniej – no, chyba że komuś zależy na aplikacjach Yum oraz Family, bo przecież ResizeMe można dostać za darmo za „twittnięcie” 🙂
Pozdrawiam,
Sebastian Talar

notebook.jpg

Sebastian słusznie prawi. NoteBook jest świetny. Swojego czasu kilka słów o tym programie zamieściłem na łamach Mojego Jabłuszka. Sebastian, dzięki wielkie i zapraszam do częstszej korespondencji, szczególnie, że będę mógł ją później wysłać na blog ;-). Jeszcze raz dzięki.

Circus Ponies NoteBook 50% taniej – KLIKNIJ
Promocja trwa do 12.01.2010
Witryna programu NoteBook – KLINIJ

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy