^

Paczuszka z ciekawym programem + ResizeMe za darmo

Przemysław Marczyński

10 stycznia 2010
thoughts-1.jpg

Próby zachęcenia nas do kupna aplikacji stają się coraz ciekawsze. Od kilkunastu dni mamy możliwość kupna zupełnie nowej aplikacji Thoughts.
Program jest tak nowy, że nawet go nie ma. Więc nie ukrywam, autorzy poczynili dość śmiały ruch. Udostępniono nam natomiast trzy filmy prezentujące możliwości programu i muszę powiedzieć, że wygląda program dość ciekawie. Jest to jedna z aplikacji, które lubię najbardziej – do zarządzania wszelkiej maści danymi (notatki, listy, pomysły i inne).

Thoughts: Sneak Peek 2 from Dietmar Kerschner on Vimeo.


Za 34 dolary otrzymujemy licencję na wspomniany program oraz dwa inne. Yum do gromadzenia przepisów kulinarnych oraz Family do stworze drzewa genealogicznego naszej rodziny.
Jest jeszcze jedna bardzo miła niespodzianka. Aplikacja ResizeMe do zmiany wielkości zdjęć możemy otrzymać za darmo. Wystarczy na Twitterze (i tylko tutaj, i już wiecie dlaczego lubię Twittera ;-)) napisać wiadomość:

Preorder Thoughts for Mac OS X now & get 3 other apps for free: www.thoughtsapp.com. Only until January 17th! Presented by www.macbuzzer.com

Następnie przejść na stronę http://www.thoughtsapp.com/apply.php i wkleić odnośnik do ćwierknięcia oraz nasz adres e-mail. Obok przydatnej aplikacji, będziemy zapewne skrupulatnie poinformowani o pojawieniu się nowej paczki Mac buzzer.
Planowana data wydania finalnej wersji programu Thoughts to styczeń tego roku. Kupując teraz program, otrzymasz dostęp do wersji beta. Zobaczcie, oceńcie i jeśli się spodoba, kupcie. Natomiast ResizeMe, zabierzcie ze sobą do domu już dziś 😉

Witryna programu Thoughts – http://www.thoughtsapp.com/
Cena – 34 dolary
Czas trwania promocji – do 18.01.2010

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. iSeb

    A ja kiedyś bawiłem się Circus Poniec Notebook – zdaje się, że mam wersję 1.0 albo 2.0 na płycie z jakieś gazety. Takie programy mają jednak jedną bardzo dużą wadę: mają za dużo możliwości konfiguracji, ustawiania wyglądu itd., że często kilka razy więcej czasu się spędza „dopieszczanie” wyglądu samych notatek niż wprowadzanie i przed wszystkim realizacja nowych zadań 🙂

  2. iSeb

    Kurcze, trochę mi literki i niektóre słowa pouciekały, ale wiadomo o co chodzi 😉

  3. MACiek

    Dzięki za info 🙂 już zassałem 😉