^

Unison 2 – najlepszy klient grup dyskusyjnych

Przemysław Marczyński

5 stycznia 2010
unison.png

Jeśli nie wpadliście już po uszy w wir Web 2.0 i wszystkiego co jest z nią związane, a nawet jeśli już nie możecie żyć bez Twittera czy Facebooka, to pamiętajcie, Grupy Dyskusyjne żyją. Dziś jeszcze przyjemniej będzie się je czytać, bo pojawił się Unison 2.

unison2.jpg

Czeka nas dużo zmian. Nowa wersja to prawdziwa rewolucja i jest doskonałym przykładem tego, że panom z Panic jeszcze się chce tworzyć aplikacje.
Zmiany widać na każdym kroku. Od przeszukiwania grup, po czytanie i zarządzanie wątkami. W porównaniu do swojego starszego brata nie boję się mówić o rewolucji, a zmiana numeru w nazwie jest bardzo zasadna.
Ja tylko szepnę, że warto przy tej okazji zerknąć na Szarlotkę, listę dyskusyjną o Macach.

Witryna Unison 2 – http://www.panic.com/unison/
Cena – 29 dolarów

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Aterus

  Jak podpiąć Szarlotkę pod ten program?

 2. makojad

  „(..) jest doskonałym przykładem tego, że panom z Panic jeszcze się chce tworzyć aplikacje”
  Przemku, to ich praca, tym zarabiają na życie. Sądzę, że prędzej Apple przestanie istnieć niż im się odechce. W każdym razie do emerytury. 😉

  • Przemysław Marczyński

   Praca i na szczęście trzymają się tej jednej i tej samej. Już tak było cicho, że bałem się iż Cabel z ekipą zmienili swoją branżę 😉