^

Plebiscyt na macowy produkt roku 2009

Przemysław Marczyński

6 stycznia 2010
top09.jpg

Razem z magazynem Moje Jabłuszko mam przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w akcji, która wyłoni najważniejszy produkt minionego roku. Chcielibyśmy zebrać jak najwięcej Waszych typów odnośnie tego, co w 2009 roku było prawdziwym hitem. Każdy z nas ma jakieś typy, spostrzeżenia oraz żale odnośnie rynku Apple. To jest doskonały czas, aby podzielić się swoją opinią z innymi użytkownikami sceny Macowej.Produkty zostały podzielone na sześć kategorii:
komputery (wszystkie modele komputerów Apple, które pojawiły się w sprzedaży w 2009 roku),
akcesoria komputerowe (wszystkie akcesoria dla komputerów Apple, które pojawiły się w sprzedaży w 2009 roku),
oprogramowanie komputerowe (wszystkie programy dla komputerów Apple, których aktualna wersja została wydana w 2009 roku),
iPhone’y i iPody (modele iPhone’ów i iPodów, które pojawiły się w sprzedaży w 2009 roku),
akcesoria dla iPhone’a i iPoda (akcesoria dla tych urządzeń Apple, które pojawiły się w sprzedaży w 2009 roku),
programy dla iPhone OS (programy dla iPhone’a lub iPoda touch, których aktualna wersja została wydana w 2009 roku).
Cała akcja prowadzona będzie w dwóch etapach. W pierwszym proponujemy dowolny produkt, którego premiera miała miejsce w 2009 roku. Te, które miały najwięcej głosów zostaną umieszczone na liście, gdzie każda z powyższych kategorii będzie posiadać pięć pozycji.
Gorąco zachęcam do udziału w tej zabawie. Mam nadzieję, że obok nagród, które czekają na wszystkich biorących udział w plebiscycie, równie ciekawe okażą się wyniki. Sam jestem ciekaw, co było dla was największym wydarzeniem w roku 2009. Po szczegóły odsyłam na stronę Mojego Jabłuszka.

Witryna Plebiscytu na macowy produkt roku 2009 – KLIKNIJ
Drugi etap Plebiscytu – KLIKNIJ

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy