^

Panic poszukuje beta testerów Transmit

Przemysław Marczyński

19 grudnia 2009

Transmit.jpg

Coś cichutko się zrobiło u panów z Panic. Żadnych nowych aktualizacji, żadnych nowych programów, cisza…. A jednak błąd. Ekipa siedzi i dłubie. Wkrótce powinien pojawić się urodzaj nowych produktów. Obecnie w testach jest Unison, czytnik grup dyskusyjnych. A już dziś możecie spróbować przystąpić do testów klienta FTP Transmit.

Bez wątpienia jest to jeden z bardziej kultowych klientów FTP na Maca. Zresztą, to co robi ekipa Panic potrafi mile zaskoczyć. Jeśli chcecie być częścią tworzonej aplikacji, spróbujcie swoich sił. Może będziecie mieli okazję zobaczyć coś, czego inni jeszcze nie zobaczą przez kilka tygodni, pozachwycacie się nowymi funkcjami, które zapewne będą sprawiały kłopoty na etapie wdrażania, a może nawet stracicie swoje cenne dane podczas testów. Nic jednak nas nie odstraszy przed obejrzeniem nowego dzieła Panic. Prawda 😉

Zapisz się na beta testy – http://www.panic.com/beta/
Witryna programu Transmit – http://www.panic.com/transmit/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Marcin Krzyżanowski

    Ostatnio (kilka miesięcy temu) szukali do Unison, ale nowej wersji nadal jeszcze nie ma. Może odświeżą wszystko razem

  2. Przemysław Marczyński

    Unison powinien pojawić się wkrótce. Może nawet w tym miesiącu. Testy Transmita chyba potrwają jeszcze jakiś czas, więc odświeżenie bu tych aplikacji raczej nie nastąpi w podobnym czasie.