^

Świąteczna promocja na Freeway 5

Przemysław Marczyński

18 grudnia 2009

freeway.jpg

Bez wątpienia, jedna z lepszych aplikacji do tworzenia stron internetowych ulega poważne redukcji cen. Freeway w wersji Pro jest obecnie do kupienia za 149 dolarów (upust 100 dolarów). To bardzo dobra cena za poważny kombajn do tworzenia witryn internetowych.

FreewayPro.jpg

W sprzedaży mamy również wersję Express, okrojonego brata wersji Pro. I powiem Wam, że zapomnijcie o tej pozycji. Z własnego doświadczenia stwierdzam, że nie warto. Jako student nabyłem słabszą wersję i po dwóch dniach już byłem posiadaczem wersji Pro. To zupełnie inny program. Obsługa i możliwość edycji CSS oraz zarządzanie skryptami, które Freeway nazywa Actions. To potężne narzędzia umożliwiające laikowi zbudowanie świetnej witryny.

Co ciekawe, jeśli macie starszą wersję Freeway`a to również załapiecie się na promocję. Obniżki dotyczą wszystkich, nawet emerytów.

Warto przyjrzeć się tej produkcji. Jeśli chcecie mieć narzędzie łatwe w użyciu, a jednocześnie o bogatych możliwościach. Freeway będzie dobrym wyborem. Zresztą sami możecie pobrać wersję 30-dniową i sprawdzić jej możliwości.

Jakiś czas temu pozwoliłem sobie zamieścić kilka uwag o tym programie na lamach MM.

Świąteczna wyprzedać Freeway – KLIKNIJ
Witryna Freeway Pro – KLIKNIJ
Ceny: Freeway Pro – 249 dolarów, Freeway Express 47 dolarów.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy