^

Świąteczne życzenia z iPhone`a od equinux

Przemysław Marczyński

16 grudnia 2009

christmascardequinix.jpg

Nie wiem jak u Was, ale moja żona wpadła już w wir wypisywania kartek świątecznych. Tak, są to tradycyjne kartki do których co roku jestem delikatnie przymuszany, aby wymyślić kilka słów. Na te święta jednak udało mi się wyłgać i pewnie pozostanie mi skonstruowanie życzeń w formie elektronicznej. Może w tym roku z iPhone`a? Czemu nie 😉

Jakoś od equinux nie mogę się oderwać w czasie przedświątecznym. Ostatnio promocja, a teraz zestaw kart świątecznych specjalnie przygotowany dla użytkowników iPhone`a i iPoda Touch. Christmas Greeting Cards oraz New Year`s Greeting Cards to aplikacje zawierające 8 szablonów na specjalnie przygotowane okazje Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok.

christmascardequinix3.jpg

Do każdej z nich możemy dodać swój teks życzeń. Mamy sposobność zmiany fontów aby jak najlepiej wkomponować je w klimat życzeń. Dla wygody pisania program wspiera poprzeczne ułożenie klawiatury co znacznie uprzyjemnia pisanie długich pozdrowień. Na szablonach z ikoną aparatu możemy umieszczać wybranego przez nas zdjęcia. Tak więc zamiast domyślnej choinki, możemy wstawić nasze drzewko, a ładną panią mikołajkową przyodziać naszą facjatą.

christmascardequinix4.jpg

Każda z tych aplikacji to koszt 0,79 Euro centów. To niewiele, jeśli nie mamy weny tworzenia własnej grafiki świątecznej. Możemy uzyskać naprawdę ciekawe efekty. Warto spróbować 😉

Christmas Greeting Cards w iTunes – KLIKNIJ
New Year`s Greeting Cards w iTunes – KLIKNIJ
Cena – 0,79 Euro
Witryna formy equinux – http://www.equinux.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy