Wybierz Strona

Moje Jabłuszko 12/2009 – Święta po Makowemu

MJ0912 a.jpg

Już do pobrania ostatni w tym roku numer Mojego Jabłuszka. Mac na gwiazdkę? Jak może być inaczej 😉 Dużo o zakupach, nowościach i oczywiście prezentach. Zadziwiająco dużo treści pojawia się o nowych iPodach. Zbiega się to dobrze z szałem zakupów, bo podobno jest to wymarzony prezent pod choinkę.

Obszernie ruszył dział z aplikacjami dla iPhone`a. Znajdziecie tu kilka interesujących pozycji w które warto uzbroić nasz telefon. Ja z zaciekawieniem zaraz siadam do lektury o Mac Mini Server (część 2) oraz przeczytam jak robić bezpiecznie zakupy sieci. W poszukiwaniu gadżetów otwórzcie ostatnie strony magazynu, znajdziecie zapewne coś dla siebie. Mogę tak jeszcze przez dłuższą chwilkę, ale najlepiej sami sprawdźcie co mikołaj przyszykował dla Was w nowym wydaniu Mojego Jabłuszka.

Jak przystało na wydanie świąteczne, nie zabrakło prezentów. Do wygrania między innymi dysk twardy od Segatea, mniam 😉

Moje Jabłuszko 12/2009 – KLIKNIJ

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!