^

10 lat equinux i programy za 10 Euro

Przemysław Marczyński

10 grudnia 2009

equinux.jpg

Właśnie wpadam do domu, a tam w skrzynce informacja od equinux. Na swoje 10 urodziny sprawiają niesamowitą promocję dla użytkowników. Dowolna aplikacja w cenie 10 Euro. Dowolna, znaczy się, że nawet wersję wielostanowiskowe (Family) kosztują taniej o 85%. Jednak akcja trwa tylko przez jeden dzień 10-11 grudzień (do 23:00 naszego czasu – eśli dobrze sprawdziłem).

Jest kilka ciekawych pozycji na stronie equinux. CoverScout do zarządzania okładkami albumów lub SongGenie do nadawania nazw nieznanym utworom biblioteki iTunes. Sprzedający na eBayu przygarną iSale. Zaś na świąteczny szał wysyłania kartek nie pogardzicie doskonałymi szablonami życzeń Stationery Pack. Do skorzystania z promocji użyjcie poniższego kodu.

eq10YQBC96UB5

Udanych zakupów 😉

Witryna firmy equinux – http://www.equinux.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (18)
L

18 komentarzy

 1. Moridin

  Niestety nie chce działać na Stationary Packs dla Mail.app.

 2. Aleksander Tymczenko

  dzieki Przemysław za kod 🙂

 3. iSeb

  Co za ból, dopiero rano dzisiaj to przeczytałem, próbowałem dokonać zakupu i nic, kod nie działa 🙁

 4. Grzegorz

  Niestety już po promocji.
  „Your Promo Code is not valid!”

 5. iSeb

  Trzeba „wygooglać” nowe kody! Szukałem i znalazłem kilka różnych! Kupiłem FAMILIJNĄ licencję na CoverScout ale przy zakupie SoundGenie już nie zadziałał ten sam kod.

 6. iSeb

  Kupiłem CoverScout tak jak wspomniałem wyżej. Udało się po znalezieniu trzeciego kodu. Natomiast następne kilkadziesiąt minut spędziłem na szukaniu innych kodów do zakupu SongGenie – nawiasem mówiąc, pojawił się błąd w tytule aplikacji Przemku – i niestety nie zadziałał mi żaden z 42 znalezionych 🙁

 7. pemmax

  Dzięki iSeb, nazwa już poprawiona. Co do ważności kodu to zastanawia mnie jedna sprawa. Czy ja przypadkiem nie podałem Wam specjalnie wygenerowanego kodu dla mnie 😉 Albo po prostu źle obliczyłem czas strefowy. Wybaczcie.

 8. iSeb

  Przemku, właśnie podałeś nam kod tylko dla Ciebie. Każdy kod był ważny jeden raz (albo przynajmniej miał bardzo duże ograniczenie). Niestety, po wypróbowaniu przeze mnie 88 (!) kodów nie udało mi się kupić SongGenie 🙁 Dobrze, że mam CoverScout wersję na 5 maków 🙂 A dokładnie tydzień temu testowałem oba programy i po prostu rewelacja. Niestety nie mogę sobie pozwolić na taki wydatek – no, na pewno nie żeby wydać tyle kasy na dwa programy „tylko” do okładek i tytułów empetrójek, żona by mnie chyba z domu wygnała 😉 Także ta promocja spadła mi jak z nieba. Teraz się zastanawiam i chyba kupię standardową licencję na SongGenie już bez promocji

 9. iSeb

  Jeszcze coś. Podczas szukania kodów zauważyłem, że wiele osób zrobiło tak samo jak Ty Przemku. Ludzie podawali kody gdzie popadnie a po paru minutach pojawiały się wpisy, że kod nie działa.

 10. iSeb

  Przemku, jeszcze tylko jedno pytanie i już dam sobie spokój z tą promocją 🙂 Czy kupowałeś coś wcześniej od Equinux’a i dlatego Ci maila z kodem przysłali?

  • Przemysław Marczyński

   @iSeb przytaj, jak będę potrafił to odpowiem. Co do wcześniejszych zakupów, to kiedyś była paczka iSale i ją nabyłem.

 11. iSeb

  Hmm, też kupiłem, to było w ostatnim MacHeist. Tylko, że nawet tego nie instalowałem, więc może nie wiedzieli że używam i nie przysłali mi maila 🙁

 12. iSeb

  „więc może wiedzeli że nie używam” – tak miało być

 13. alex

  Przemysław, jak już pisałem wyżej dzięki za kod, zadzialal doskonale, niestety jest on jednorazowy.
  pemmax napisał:Dzięki iSeb, nazwa już poprawiona. Co do ważności kodu to zastanawia mnie jedna sprawa. Czy ja przypadkiem nie podałem Wam specjalnie wygenerowanego kodu dla mnie 😉 Albo po prostu źle obliczyłem czas strefowy. Wybaczcie.

 14. alex

  tak fajna strona, chociaż pewnie bardziej znana