^

Nowe produkty Belkina dostępne w Polsce

Przemysław Marczyński

13 grudnia 2009
sporthandband-1.jpg

Czas przedświąteczny to bez wątpienia doskonały moment na wprowadzanie nowych produktów na rynek. iSource wykorzystuje również swoją szansę i nęci nas nowymi akcesoriami od Belkina. Najbardziej zadowoleni będą użytkownicy iPodów.

Opaska Sport HandBand to przenośne etui do iPoda nano 5G. Wykonane z neoprepanu zapewnia dopasowanie się opaski do ręki. Ochraniacz ekranu Protect ClearScreen zabezpieczy ekran przed zarysowaniem i jednocześnie nie utrudni nawigacji po menu odtwarzacza. Co ciekawe dla biegających w nocy opaskę wyposażono w materiał odblaskowy. Dzięki temu, bezpiecznie możemy uprawiać nasz ulubiony sport nocą.
Cena – 79 PLN Brutto

headphoneadapter.jpg
Mała przejściówka Headphone Adapter pozwoli podłączyć do naszego iPoda Shuffle swoich ulubionych słuchawek. Adapter posiada umieszczonego na kablu pilota, który umozliwi korzystanie z funkcji iPoda bez wyciągania go z kieszeni.
Cena – 26,16 PLN Brutto
Wprowadzono również nowe ładowarki samochodowe Micro Auto Charger. Jak sama nazwa wskazuje, wymiary ładowarki pozwalają na bezproblemowe umieszczenie jej w każdym schowku w aucie.
Cena – 39,00 PLN Brutto

belkincharger.jpg
Pojawiają się również nowe etui na iPody. Skórzane pokrowce Folio mogą kupić użytkownicy nano 5G oraz Touch 2G i 3G. Produkt skierowany dla osób ceniących styl i elegancję. Pasuje bardziej do marynarki niż na wyjście ze znajomymi do pizzerii.

folio.jpg
Ceny – 75,01 PLN Brutto (nano 5G )

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Roberto

    Ciekawe czy ta przejściówka działa też z innymi iPodami wspierającymi pilocik (to by było bardzo ciekawe rozwiązanie)
    ceny też nie są zabójcze 🙂