^

Wyjmujemy z pudełka – Parallels Desktop 4.0 Switch to Mac Edition

Przemysław Marczyński

8 grudnia 2009

STM-Box.jpg

Przyznaję, zawsze chciałem rozpocząć cykl „Wyjmujemy z pudełka”. Osobiście lubię zaglądać co się kryje w opakowania z aplikacjami i sprzętem. Jeśli nie mogę tego mieć, to chociaż sobie pooglądam. W ostatnim czasie dojechało do mnie kilka ciekawych rzeczy, którymi będę mógł się z Wami podzielić na łamach MM. Jedną z nich jest Parallers Desktop 4.0 w wersji Switch to Mac. Zaczynajmy…

  Parallersswitch01.jpg

Lubię gdy do drzwi puka listonosz. Jednak dzwonek od kuriera to jest prawdziwy zastrzyk adrenaliny 😉

Parallersswitch02.jpg
Parallersswitch05.jpg
Stylizacja pudełka w kolorach białym i czerwonym przykuwa uwagę na półce sklepu oraz nad komputerem w domu. Opakowanie ma odchylaną pierwszą kartę, która przekonuje nas, że wybraliśmy słusznie kupując ten produkt. Tył opakowania to porównanie aplikacji Parallels 4.0 oraz Fusion 2.0. Natychmiast widać kto tu jest liderem 😉

Parallersswitch03.jpg


Parallersswitch04.jpg

Parallersswitch06.jpg

Parallersswitch08.jpg
Pudełko zawiera płytę z aplikacją, kabel USB do transferu danych oraz dwie ulotki, które mają nam pomóc w bezproblemowym przeniesieniu Windowsa na Maca.

Parallersswitch11.jpg

Parallersswitch12.jpg
Przewód wygląda na dobrze wykonany. Jest elastyczny, ale co najważniejsze jest długi. Dwa metry to wystarczająca długość aby usadowić laptopa na biurku i podpiąć go kablem do PCta.

Parallersswitch16.jpg
Nośnik znajdziemy w papierowym opakowaniu. Na odwrocie umieszczono kod rejestracyjny naszej wersji aplikacji. Pamiętajmy, że mamy możliwość aktualizacji do wersji 5.0 aplikacji Parallers for Desktop.
Parallersswitch19.jpg
Parallersswitch18.jpg
W zestawie znajdziemy również dwie niepozorne, ale bardzo przydatne karteczki. Pierwsza z nich to informacja, jak w trzech krokach przenieść system Windows z PC na naszego Maca. Powiem szczerze, nie wygląda to na skomplikowany zabieg, ale czy pokrywa się to z prawdą? Druga karta, to przewodnik po utartych przyzwyczajeniach. Niby banał, ale broszurka obowiązkowa dla wszystkich przesiadających się na Maca. Znajdziemy tu informację o tym, jakie skróty mamy w Windowsie oraz ich odpowiedniki pod Mac OS X. Podobnie z nazewnictwem elementów w systemie. Bardzo trafnie umieszczony dokument.

Wracając do pytania, czy łatwo przenieść system Windows na Maca, zapraszam na Mój Mac. Jak mała Marta pozwoli będzie to jutro. Możecie być jednak pewni, że w tym tygodniu wpis się pojawi.

Witryna Parallels Desktop Switch to Mac – KLIKNIJ
Cena – 396,50

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (6)
L

6 komentarzy

 1. SebaSonido

  Bardzo udany „unboxing” i dobre zdjęcia. Czekamy na więcej 😉

 2. Moridin

  Gratuluję pierwszego unboxing. 🙂

 3. Jarek

  Ja czekam na Rosetta Stone tam to się nawyciagasz:)

 4. MACiek

  … a ja mam pudełkową wersję 3.0 🙂

 5. Jarek

  Przepraszam nie pomyślałem.