^

Menedżer plików ForkLift za 9,95 dolarów

Przemysław Marczyński

8 grudnia 2009

Forklift15Beta

Błyskawiczna notka prasowa. Wyśmienity ForkLift od dziś do świąt będzie sprzedawany w cenie 9,95 dolarów. To 50% ceny normalnej aplikacji. No tak, zaczyna się SZAŁ! Programiści zaczynają rozdawać prezenty. Ja tylko powiem jedno… czekamy na więcej.

ForkLift to bardzo udany dwukolumnowy menedżer plików. Znacie Total Commandera z Windowsa? Jeśli z sentymentem zerkacie na tą aplikację to Podnośnik Widłowy jest dla Was idealnym rozwiązaniem. Sprawdźcie sami.

Podpatrzone jak Krzysztof Maj zaćwierkał na Twiterze.

Witryna programu ForkLift – KLIKNIJ

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. Maciek Bielski

  Jeśli komuś bardzo zależy na tym programie to zapraszam na http://www.lifewithsoul.pl gdzie możecie wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania 2 licencje ForkLift.
  Pozdrawiam! Program naprawdę świetny.

 2. iSeb

  A ja tam nie odejdę ani na krok od Path Findera 🙂

 3. Przemysław Marczyński

  @iSeb to też kawałek dobrego kodu. Dobrze jest mieć możliwość wyboru 😉

 4. Paweł Kata

  Na MacUpdate jest paczka programów z PathFinderem za 49,99$…

 5. iSeb

  @Przemek: Wiem wiem, dobrze że są dwie bardzo dobre aplikacje. Przyznam się, że kiedy na dobre zaprzyjaźniłem się z moim pierwszym Makiem, to testowałem właśnie Path Findera i ForkLifta. Ciężko mi było się zdecydować na jeden program. Wybrałem ten pierwszy, jakoś bardziej przypadł mi do gustu, ale na pewno gdybym wybrał drugi to nie żałowałbym 🙂