^

Świąteczna paczka aplikacji od MuPromo

Przemysław Marczyński

9 grudnia 2009

MacUpdatePromoWinter.jpg

Dopiero wczoraj wspominałem o ForkLifcie, a już dziś rusza ciekawy zestaw aplikacji, który możemy nabyć za 50 dolarów. 11 aplikacji plus dwa bonusy to ciekawa propozycja, która będzie aktualna jeszcze przez dwanaście dni. A mamy do kupienia…

MacUpdate-1.jpg

Jest kilka świetnych pozycji, bez dwóch zdań. Speed Download menedżer pobierania plików z sieci oraz klient FTP. Integruje się z większością popularnych przeglądarek. Cieplutki jeszcze Socialite, który pomoże nam ogarnąć Twittera, Facebooka i Flickra. Pełni również rolę czytnika RSS, również synchronizuje się z Google. Path Finder to menedżer plików dla Mac OS X. Dwa okna znacznie ułatwiają kopiowanie danych. Posiada również bardzo bogaty zestaw narzędzie do wykonywania operacji na naszych plikach. Yep to perełka do zarządzania dokumentami PDF. Łatwy w obsłudze jak iPhoto, świetny, intuicyjny. Polecam. Na dodatek piękna gra Machinarium oraz dodatek do kolorowania wiadomości w Mailu FlagIt!
Jest tego więcej jak widzicie, ale wspominam o pozycjach, dla których ja bym kupił ten zestaw aplikacji. Już nei pam^ętam, kiedy ta lista była tak długa. Paczka prezentuje się świetnie.
Jeśli planujecie zakup paczki, użyjcie poniższego linku. Wesprzecie tym witrynę Mój Mac. Dzięki 😉

Promocja zimowa MuPromo – KLIKNIJ

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Marcin Krzyżanowski

    Warto chociazby dla pcalc, machinarium i path finder.