^

Moje Jabłuszko 11/2009

Przemysław Marczyński

28 listopada 2009

MJ0911.jpg

Weekend trwa w najlepsze. Troszkę wypoczynku w dobrym towarzystwie, to lubię. A jeśli pojawi się jeszcze dobra lektura 😉 Wczoraj opublikowano listopadowy numer Mojego Jabłuszka, wiec wieczorem pozwolę sobie na chwilkę relaksu z tą lekturą i Was również zachęcam. Mac i internet, to temat przewodni tego numeru, jednak w środku, znajdziemy również opisy nowinek od Apple, które pojawiły się w ostatnim czasie.

Z lektury Mojego Jabłuszka dowiemy się jak dobrze pracuje Time Capsule w sieci firmowej (str 61). Poznamy tajniki usługi Mobile Me (str. 72) oraz jak zaprzęgnąć iPhoto do publikowania zdjęć w sieci (str. 86). Jeśli uważacie, że jesteście nietykalni w internecie bo macie Maca to zapraszam do przeczytania artykułu o firewallu na jabłkach (str. 83).

Z przyjemnością sięgam również po opis nowego Maca Mini Server (strona 52). Jest to część pierwsza skrupulatnie opisywanego tematu. O „Magicznej Myszce” od Apple ciut dalej (str. 57). Poznamy również najnowsze Parallels Desktop 5, aplikacji pozwalającej uruchomić Windowsa na Maku (str. 77). Czeka nas także kolejne lekcje z Aperture (str. 88, 89)

Klimat świąteczny powoli nas ogarnia. Jednak w miesięczniku już jest obecny po prezentach jakie zostały przygotowane. Konkursy z doskonałymi aplikacjami i książkami. Warto sięgnąć po to wydanie. Gorąco zachęcam.

Listopadowe wydanie Mojego Jabłuszka – KLIKNIJ

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy