^

[akt.2] Promocja promocje pogania

Przemysław Marczyński

27 listopada 2009

sale.jpg

W Stanach Zjednoczonych mają Święto Dziękczynienia. Tuż po jego zakończeniu Czarny piątek. To doskonała okazja dla polujących na wszelkiej maści promocje. Nasz Makowy światek również doczekał się swoich obniżek cen. Jeśli z ciężkim biciem serca patrzyliście na programy, które chcieliście umieścić na dysku twardym, jednak w portfelu widać było jedynie rachunki z kas fiskalnych to jest duża szansa, że dziś otrzymacie miły prezent.

Warto zajrzeć na stronę swojego ulubionego producenta oprogramowania i sprawdzić, czy czasem nie obniżył on dziś cen swoich produktów. Gdzie ja zajrzałem tam wrzeszczą procenty upustów. Jest tego tyle, że nie sposób wymienić nawet małej części. Jednak mi wpadło kilka pozycji w oko. Wszystkie są dość mocno ograniczone w czasie, więc trzeba klikać, klikać, klikać i kupować 😉

DEVONtechnology daje 25% rabat na swoje wszystkie produkty. W tym DEVONthink, mojego niezawodnego przyjaciela w gromadzeniu danych.

DEVONtechnologies.jpg

Promocja DEVONtechnology – kliknij

equinux przygotował dwie świąteczne paczki. Jedna zawiera zbiory papeterii i tutaj możemy zaoszczędzić 57% oraz drugi zestaw wszystkich najważniejszych aplikacji. Oszczędzamy 66%.

equinux.jpg

Promocja equinux – kliknij

Softpress obniżył cenę swojej aplikacji do tworzenia witryn internetowych Freeway. Wszystkie ceny 40% w dół.


Freeway3.jpg

Promocja Softpress – kliknij

Nie zabrakło również przecen w AppStore. Chyba wszystkie gry Electronic Arts (klik) zostały przecenione. NBA, FIFA, Need For Speed i cale stado innych wyśmienitych pozycji jest do kupienia po bardzo przyzwoitej cenie. Druga firma Gameloft (kliknij) też nas rozpieszcza i za 0,79 Euro wyprzedaje na przykład Brothers in Arm czy Hero of Sparta. Osobiście przygarnąłem produkt Konami Metal Gear Solid Touch (klik) wyciągając go chyba w ten sposób na czołówkę listy sprzedaży ;-)Z innych pozycji gorąco polecam Pocket Informant (klik) wyśmienity organizer z bardzo rozbudowanymi funkcjami. Przecena dotknęła też niedawno opisywany NumPad (klik), który kosztuje 1,59Euro.
Szczęściarze z pobliskim AppleStore mogą sobie sprawić kilka prezentów. Reszta musi obejść się smakiem i pobuszować po internecie w poszukiwaniu innych miłych niespodzianek. Miłego polowania na okazje.

Z przyjemnością poznam też Wasze propozycje zakupów. Komentarze czekają.

Zapomniałem dodać, że my również możemy szukać okazji związanych ze sprzętem Apple. iSource pojawił się na Allegro i wyprzedaje sprzęt z Outletu. Warto zajrzeć – klik

[ak1]Promocje ciągle się pojawiają, więc nie sposób tego ogarnąć 😉 Jednak nie mogę przejść obojętnie obok poniższych upustów.
SmileOnMyMac obniża ceny o 50% na swoje produkty. Szczególnie należy zwrócić uwagę na PDFPen, program do obróbki plików PDF. Bardzo dobrze się sprawdza jako zastępca Adobe Acrobat (nie Reader). Z kodem SMILEONFRIDAY upusty na wszystkie aplikacje.

SmileOnMyMac.jpg

Promocje SmileOnMyMac – klik

Yazsoft obcina cenę swojego flagowego programu Speed Download o 40%, reszta pozycji taniej o 33/100. Dumam czy przypadkiem nie sprawić sobie aplikacji Playback do dzielenia mediów komputerem a konsolą. To tylko 10 dolarów i chyba się skuszę (ehh ta magia promocji ;-))

Yazsoft-3.jpg

Promocje Yazsoft – klik

Jumsoft także serwuje nam spadek cen o 50%. Warto tutaj wspomnieć chociaż o Money, aplikacji do zarządzania budżetem. Firma ma sporo do zaoferowania, więc odsyłam Was bezpośrednio do nich. Z kodem BF2009 ceny spadają o połowę.

logo.png

Promocja Jumsoft – klik

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (7)
L

7 komentarzy

 1. Moridin

  Od razu powiem, że iMaka 27″ za 5000PLN nie ma już.

 2. Andrzej Sadowski

  Proszę zobaczyć też http://www.retailmenot.com gdzie niezależnie od okazji Czarnego piątku są kody promocyjnie 40 tys. witryn.

 3. iSeb

  @Leopold: Cieszę się, że link do Rapidweavera się przydał 🙂

 4. Leopold

  Proszę uważać na kolejną okazję:
  MacFriendly Bundle
  MacFriendly is happy to announce that the 2th Bundle will start within 24 hours.
  Check our page http://www.macfriendly.org

 5. online

  czego szukalem, dzieki