^

Pixelmator i inne aplikacje 50% taniej od MacGraPhoto

Przemysław Marczyński

24 listopada 2009

MacGraPhoto - Mac OS X graphics applications bundle.png

Panowie od Paczki MacGraPhoto mocno pracują nd tym, aby zachęcić nas do wydania niespełna 40 dolarów. Obok ciekawych pozycji z samej paczki dochodzi dochodzi również możliwość nabycia z upustem 50% innych aplikacji.

Mówimy tu między innymi o Pixelmatorze bardzo ciekawej pozycji do tworzenia grafiki bitmapowej. Może nie jest to konkurent dla Photoshopa, ale dla większości z nas okaże się bardzo użytecznym narzędziem i z powodzeniem zastąpi nam giganta od Adobe. Bardzo ciekawa aplikacja Sandvox do tworzenia stron internetowych, również znalazła się na liście bonusowych programów, a tuż pod nią Fontcase narzędzie do zarządzania czcionkami. W promocyjnej cenie kupimy również iCollage oraz Cashculator do zarządzania domowym budżetem. A ku uciesze wszystkich kupujących, otrzymają aplikację ButtonDesign do tworzenia przycisków na strony internetowe.

Cała akcja MacGraPhoto trwać będzie jeszcze przez 6 dni. I nie ukrywam, że MacGraPhoto kusi coraz bardziej 😉

Witryna akcji promocyjnej MacGraPhoto – http://www.macgraphoto.com/special_offer

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. iSeb

    No proszę. A ja kupiłem tą paczkę kilka dni temu i teraz muszę do nich napisać po licencję na ButtonDesign 🙂 Chce ktoś kupić Pixelmatora za pół ceny? Pytam, bo ja już mam od jakiegoś czasu a teraz jest okazja kupić taniej więc mogę pomóc 🙂