^

1Password Pro dla iPhone`a za darmo

Przemysław Marczyński

24 listopada 2009

1paaswordforiphone.jpg

Doskonałą niespodziankę przygotowali nam Panowie z Agile Web Solutions. Ich iPhone`owa wersja aplikacji 1Password do zapamiętywania haseł jest dostępna za darmo do końca listopada. Aplikacja wyśmienita i warta swojej ceny, która jeśli dobrze pamiętam wynosiła 5,99 Euro. Sam wydałem te pieniądze i powiem Wam, że były to jedne z najlepiej wydanych Euro w AppStore.

1passpro-1.jpg

Aplikacja skupia w jednym miejscu hasła, kody, loginy stron internetowych. Umożliwia nam również przeglądanie stron wymagających logowania i automatycznie wprowadza wymagane dane. Wyśmienicie współgra ze stacjonarną wersją programu 1Password, bez której ja nie potrafiłbym funkcjonować, a która niedawno otrzymała numerek 3.0 i masę ciekawych funkcji.

Gorąco polecam. Taka okazja, to raczej tylko pod choinkę, a tu proszę…. Mikołaj istnieje i przyszedł wcześniej.

1Password Pro w iTunes – KLIKNIJ
Witryna programu 1Password dla iPhone – http://agile.ws/products/iphone
Witryna aplikacji 1Password na komputer stacjonarny – http://agile.ws/products/1Password

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. SebaSonido

  Whoa! To się zdziwiłem, bo koresponduję z nimi i pisali, że pracują aktualnie nad 3.0, więc pewnie z tegoż powodu rozdają 2.2.1 za free. Obawiam się tylko, że wersja 3.0 będzie płatna.
  Poprzednie ceny to: 4,99$ za normalną wersję i 7,99$ za Pro (o ile mnie pamięć nie myli).

 2. iSeb

  A ja dzisiaj otrzymałem od nich maila, że do 1. grudnia jest zniżka na upgrade do wersji 3 – ale to chyba tylko wersja normalna, tak? W każdym bądź razie w mailu mam też linka na darmową wersję Pro na iPhone’a (iPod Touch)

 3. MACiek

  Dzięki Przemek za informację, już zassałem 🙂

 4. przemekspider

  Zepsułeś mi humor 🙁
  Właśnie kilka dni temu kupiłem pakiet: app na Mac i iPhone.
  A na poważnie, to jestem pod wielkim wrażeniem obu aplikacji. Choć wersja na iPhone mogłaby automatycznie logować w mobilnej Safari.
  😉

 5. P. Rutkowski

  Pemmax jako tropiciel okazji wszelakich jak zwykle okazał się niezawodny… 😉