^

Ostatni dzień małej paczki z MacHeist

Przemysław Marczyński

11 listopada 2009

nanomacheist.png

W oczekiwaniu na coś „dużego” (mam nadzieję), MacHeist rozdaje 6 aplikacji (+ pogram antywirusowy). Dziś jest ostatni dzień, aby całkowicie za darmo, oddając jedynie adres e-mail i spamowanie na Facebboku (w zamian za VirusBarrier) możemy cieszyć się kilkoma pozycjami, które mogą cieszyć.

Mi najbardziej podoba się, że WriteRoom znajduje się w paczuszce. Ten zgrabny edytor tekstu w swojej prostocie jest tym, co każdy piszący powinien mieć. Nie mówię tu o osobach, które potrzebują masy ikon, bajerów czy setek okien Inspektora. Ot po prostu o edytorze do pisania. Chociaż ja najbardziej cenię wersję tego programu na iPhone i mam wrażenie, że pojawienie się WR w tym zestawieniu ma właśnie przekonać do nabycia tej odmiany aplikacji.
ShoveBox to również ciekawy program do tworzenia witryn. Chociaż mamy w zestawie z Maciem iWeba, to warto czasem spróbować czegoś innego. Dzięki Maćku. Ja już wybiegam myślą w inną stronę 😉 Pomyłka wynikla z ostatnich rozważań nad Sandvox i ogólnego zmęczenia materiału.

ShowBox program do zbierania wszystkich rzeczy w jednym miejscu, może się przydać utrzymać w porządku nasze dokumenty. Warto zwrócić na nią uwagę.

Dałem szansę również Twitterrific, klientowi Twittera, ale odstąpiłem od tej aplikacji z prostego powodu, nie obsługuje skracania adresów we wpisach. Poważne uchybienie.

Reszty nie tknąłem. Do robienia zrzutów ekranu używam darmowego (obecnie) Skitcha, w gry na Macu nie gram, a Mariner Writer jest nieodblokowany.

Jeśli chcecie zdobyć program antywirusowy z półroczną aktualizacją baz wirusów to musicie zaspamować przyjaciół na Facebooku (mam nadzieję, że moi mi wybaczyli). Po szczegóły zapraszam tutaj – http://www.macheist.com/facebook

Jak wspomniałem to już ostatni dzień tej akcji. Kliknijcie zatem w link poniżej i zabierzcie sobie coś dla siebie. Może będziecie mniej wybredni niż ja.

Witryna MacHeisthttp://www.macheist.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Maciek Bielski

    Shovebox nie jest do tworzenia witryn ;]