^

Rozwiązanie konkursu Faqt

Przemysław Marczyński

1 listopada 2009

FAQT_FAKTURY_MAC_OS_X.jpg

Mam przyjemność ogłosić dziś zwycięzcę w naszym konkursie Faqt – program do fakturowania na Macu. Musze przyznać, że nie spodziewałem się, że będzie tyle odpowiedzi… błędnych. Pytanie w rezultacie wyszło bardzo podchwytliwie, a miało być tak proste. To wszystko za sprawą wpisu na blogu aplikacji, gdzie została podana informacja o pojawieniu się wersji beta. Ta data jednak, nie jest prawidłową odpowiedzią.

Rozwiązanie konkursu znajdziecie klikając w historię pobierania aplikacji Faqt. Prawidłowa odpowiedź to 2008-06-03 23:58. Dobrze odpowiedziało osiem osób. Wszystkim, przypisałem numer w zależności od daty nadesłania e-maila. Wśród nich strona Random.org wybrała jednego laureata.

faqt_konkurs_final.png

Zwycięzcą konkursu jest Piotr Wełniak. Gratuluję serdecznie!

Dziękuję wszystkim za podjęcie trudu w szukaniu odpowiedzi. Mam nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli rozdać kilka wartościowych prezentów na łamach Mój Mac.

Nie moglibyśmy rozdać licencji, gdyby nie nasz sponsor. Podziękowania kieruję również na ręce firmy QART Serwis – http://www.q-s.pl/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. SebaSonido

  Gratuluję wygranej! Pociesza mnie fakt, że chociaż poprawnie odpowiedziałem. Maybe next time 😉

 2. MACiek

  … i znowu NIC 🙁
  Gratulacje dla zwycięzcy 🙂

 3. QDS

  O fajnie że ja też trafilem z odpowiedzią, ale szkoda że nie padło na mnie 🙁
  Jaki miałem numer? 😀

 4. Cyanide

  Ha, jaka miła informacja!
  Dzięki piękne za nagrodę i za gratulacje 🙂