^

Moje Jabłuszko 10/09

Przemysław Marczyński

1 listopada 2009

MJ0910.jpg

Wczoraj, rzutem na taśmę pojawił się październikowy numer magazynu polskich użytkowników Apple – Moje Jabłuszko. Zostaliśmy przetrzymani z otrzymaniem w nasze dłonie tego wydania, ale ta niedogodność została zrekompensowana. Numer w moim mniemaniu bardzo interesujący. To za sprawą wywiadu ze Stevem Wozniakiem, ale oczywiście to nie jedyny smaczek wydania.

Kolejny numer magazynu prawi o fotografii. Fachowcy opowiedzą o swoich doświadczeniach z działania aparatów cyfrowych z komputerami Apple. Dowiemy się również, jak przeobrazić naszego iPhone`a w urządzenie do robienia lepszych zdjęć niż dotychczas. Znalazło się również kilka opisów aplikacji do obróbki grafiki, które powinny zaspokoić wymagania użytkowników, a również nie zniszczą domowego budżetu. Rozpoczyna się również kurs poznawania Aperture, wyśmienitej aplikacji Apple do zarządzania i retuszu zdjęć. Z bliska poznamy najnowszego iPoda 5 generacji i rzucimy okiem na nowości, które ostatnio zaprezentowało Apple. To i wiele więcej w nowym wydaniu Mojego Jabłuszka. Zapraszam.

Moje Jabłuszko 10/09http://mojejabluszko.pl/2009/10/31/moje-jabluszko-numer-102009/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy