^

Studencie wygraj laptopa Apple

Przemysław Marczyński

15 października 2009

LIFE2084.bmp

Miła wiadomość (i to od PR) czekała na mnie w skrzynce. No może nie konkretnie na mnie bo lata studiów mam już za sobą, ale wielu zapewne ucieszy wiadomość którą Wam przekazuję. iSource (wyłączny dystrybutor produktów Apple w Polsce) organizuje konkurs z cennymi nagrodami. Zabawa dotyczy studentów i to oni powinni już zacząć intensywnie rozglądać się za inspiracjami.

W Konkursie Life 2084 będzie można nadsyłać prace obrazujące świat w 2084 czyli 100 lat po pojawieniu się pierwszego komputera marki Macintosh. Jak podają organizatorzy technika jest dowolna. Może być to grafika, fotografia, muzyka czy esej. I nie ma co odkładać swoich sił na później bo nagrody są interesujące, aż chciałoby się wrócić do ław szkolnych 😉

1. miejsce – MacBook White 13″ + Pakiet iWork09 + iPod touch 32GB
2. miejsce – MacBook White 13″ + Pakiet iWork09
3. miejsce – iPod touch 32GB
4. i 5. miejsce – najnowszy iPod nano 8GB

Konkurs trwa od 6 października do 30 listopada 2009 r. Objętość prac nie może przekraczać 500MB. Prace będziemy musieli wysłać na serwer organizatora. Dostęp do niego otrzymamy po rejestracji na stronie konkursu.

Życzę powodzenia i trzymam za Was kciuki. iSourcowi gratuluję inicjatywy. Mam nadzieję, że dzięki podobnym akcją przybędzie nam Mak-użytkowników w kraju. Brawo.

Strona konkursu Life 2084http://www.life2084.pl/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Marek Wojtaszek

    Świetna inicjatywa! Postaram się tak zorganizować sobie czas wolny, żeby wziasc udział.
    Szkoda, ze dają plastikowego MB, a nie Alu, ale darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda 🙂