^

Business Card Composer 5 – wizytówki w mgnieniu oka

Przemysław Marczyński

16 października 2009

bcc5.bmp

W biznesie wizerunek jest bardzo ważny. Najbardziej rozpowszechnioną formą promocji jest wręczanie wizytówek. Robimy to na każdym kroku i wszędzie gdzie się tylko da. Ważne jest jednak, aby ta karteczka godnie nas reprezentowała. Pomocną dłoń w zaprojektowaniu takiej wizytówki poda nam wydany wczoraj Business Card Composer 5.

bcc51.bmp

To już piąta wersja, którą zaprezentowała nam firma BeLight Software. Z każdą odsłoną otrzymujemy coraz lepsze narzędzie, przydatne szczególnie tym, którzy nie mają czasu ani pieniędzy by zlecać projekt innym. Z programem sprawa wygląda dość prosto. Bogaty zestaw szablonów oraz grafik do wykorzystania znacznie ułatwi nam wykonanie naprawdę dobrze wyglądającej wizytówki. Nowe narzędzia, funkcja grupowania obiektów to część z rzeczy, która pojawia się w nowej wersji plikacji. Mamy również dwie ciekawe funkcje, aczkolwiek o ich przydatności zadecydują użytkownicy.

bbc52.bmp

Pierwsza to integracja programu z Google Maps. Możemy dodać mapkę do wizytówki z miejscem naszego zamieszkania. Inna ciekawostka to wsparcie dla kodu paskowego. Teraz przedstawimy wszystkie nasze dane w postaci zrozumiałej dla maszyn.

bbc53.bmp

Witryna programu Business Card Composer 5KLIKNIJ
Cena – Standard 34,95 dolarów / Retail 39,95 dolarów

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy