^

Programy Chilli X za darmo przez weekend

Przemysław Marczyński

10 października 2009

ChilliX.png

Jak świętować urodziny, to świętować. Firma Chilli X szaleje i rozdaje swoje wszystkie aplikacje. Tak, tak, nie mylicie się. Wszystko co zostało stworzone przez rok istnienia firmy obecnie w iTunes jest za darmo. Prezent wyśmienity, bo znajdziecie zapewne coś dla siebie wśród 16 programów.

Jubilaci mają dwie prośby. Rozpropagować akcję wśród swoich znajomych, tak aby wszyscy mogli świętować razem z nimi. Druga prośba to napisanie recenzji jednej (lub wszystkich jak ktoś chce) z aplikacji, które pobierzemy. Oczywiście nie jest to nakaz, tylko nieobligatoryjna prośba.

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Chilli X wszystkiego najlepszego i aby następne lata przynosiły jeszcze lepsze pomysły na aplikacje.

Strona Chili X – http://chillix.net/
Wszystkie programy Chili X w AppStore – KLIKNIJ
Akcja trwa przez dwa dni – 10-11 październik

UWAGA. Twórcy mają problem z udostępnieniem za darmo jednego ze swoich produktów – Playlist Alarm Clock. Obecnie jego cena wynosi 0,79Euro. Jeśli w ten weekend nie uda im się zredukować ceny programu, w następny weekend będzie na pewno udostępniony za darmo.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy