^

Photoshop na iPhone

Przemysław Marczyński

9 października 2009

psiphone.png

Brzmi nieźle prawda. Oprócz szumnego tytułu niewiele ma wspólnego ze swoim stacjonarnym kolegą. Program nie oferuje żadnych twórczych narzędzi. Nie będziemy mogli zatem dorysować nic do zdjęcia. Jedyne funkcje jakimi nas obdarzono to Przycinanie, Obracanie. Możemy również pobawić się kolorem (np. Ekspozycja, Nasycenie) lub zastosować dwa filtry: Wyostrzający i Wygładzający. Niejako na otarcie łez nasze zdjęcia możemy przepuścić przez kilka efektów specjalnych.

photohop_com.png

Wysyłanie zdjęcia do usługi Photoshop.com

Program jednak ma zasadnicza zaletę. Jest całkowicie darmowy.

Aplikację jednak docenią zapewne Ci którzy korzystają z serwisu Adobe o nazwie Photoshop.com. PS Mobile pozwoli nam wysyłać zdjęcia do naszej galerii waśnie na tej stronie. Dziwi mnie jednak fakt, że nie mogę pobrać zdjęcia z mojej internetowej biblioteki i zmienić go na iPhonie. Przypomnę tylko, że Adobe oferuje 2GB pojemności na zdjęci i filmy za darmo. Warto zatem sprawdzić jak Adobe wchodzi w usługi społecznościowe. Moim zdaniem, wygląda to bardzo dobrze. W połączeniu z dostępem z iPhonea powiem więcej – wyśmienicie.

Witryna programu PS Mobile – http://mobile.photoshop.com/iphone/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Patryk

    Niestety, niedostępny w polskim iTunes Store.

  2. Przemysław Marczyński

    Dziękuję Patryku, to ważne dopełnienie wiadomości. Mam nadzieję, że wkrótce PS Mobile pojawi się również w naszym sklepie.