^

5 książek w cenie jednej od SitePoint – REWELACJA!

Przemysław Marczyński

1 października 2009
sitepoint.png

Kto mi powie jakie wydawnictwo posiada w swoich zbiorach bardzo bogaty zastrzyk wiedzy dla programistów, grafików, webmasterów? Kto pisze naprawdę dobre pozycje zrozumiałe dla początkującego użytkownika, ale również wyspecjalizowane, z wiedzą dla tych, którzy znają dobrze tajniki CSS lub HTML. Nie muszę chyba zdradzać, że chodzi o firmę SitePoint. Dziś jest wyśmienita okazja, aby zdobyć w cenie jednej książki, aż PIĘĆ!

sitepointsale.png

Za 29,95 dolarów dostaniemy lekturę wartą ponad 149 zielonych. Wszystkie książki są oczywiście w języku angielskim. Lektura pojawi się na waszych komputerach natychmiast o dokonaniu transakcji. Książki są w formacie PDF.

Jest w czym wybierać. Tworzenia witryn internetowych, obsługi Photoshopa, pisania kodu CSS, PHP, bazy danych. Dowolna pozycja z bogatej oferty za mocno śmieszne pieniądze. Spieszcie się, bo oferta ważna tylko 7 dni. Tego nie można przeoczyć.

Rozgłaszajcie tą wieść wśród znajomych, bo taka okazja zdarza się rzadko. Dużo wiedzy w niskiej cenie, to jest dopiero promocja 😉

Witryna z promocją od SitePoint – http://sale.sitepoint.com/
Czas trwania akcji do 7 października.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

 1. Przemek

  HTLM 🙂

  • Przemysław Marczyński

   No tak, przecież ostatnie dwa wpisy były bez literówek i ta jakże długa passa musiała się skończyć 😉
   Dzięki Przemku, poprawiłem.