^

TomTom ujawnił cenę uchwytu samochodowego dla iPhone…

Przemysław Marczyński

24 września 2009

tomtom-iphone-mount.jpg

… albo był to zabieg marketingowy. Troszkę szumu przed premierą jeszcze nikomu nie zaszkodziło. W prasowych doniesieniach firmy, owy uchwyt ma się pojawić w październiku. Przypadkowo (albo nie) został umieszczony w Brytyjskim AppleStore. Jednak podobnie jak zaskakująco się pojawił, tak również zniknął. Rozwiązanie zaproponowane przez TomToma prezentuje się znakomicie. Elegancki uchwyt do auta wraz z możliwością ładowania aparatu i odbiornikiem GPS.

Odbiornik ma kosztować 99,95 Euro. Na karcie produktu można było wyczytać, że jest to cena zarówno uchwytu jak i map. Jeśli sprawdzą się te doniesienia to oferta będzie bardzo korzystna. Ciekaw jestem tylko co na to użytkownicy, którzy już nabyli mapy w cenie 99 dolarów. Gdy nie będą mieli upustów, to znaczy, że wdepnęli i to głęboko. Zobaczymy jednak, jak to wszystko ułoży się w praktyce.

Witryna TomTom dedykowana dla iPhone – http://iphone.tomtom.com/en-us/

Informacja o uchwycie podejrzana na Engadget. Zobaczycie tu też zrzut ekranu z karty produktu z całą specyfikacją.

PS. Przepraszam za niepełny wpis, ale ostatnio Ecto zawodzi na całej linii i ucina wpisy w sekcji Extended. Aktualizacji brak ;-(

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (11)
L

11 komentarzy

 1. Konrado

  Ładnie wygląda, a ja właśnie nie wiem jaki uchwyt sobie kupić do auta, żeby nie niszczył telefonu a jednocześnie był stabilny.

  • Przemysław Marczyński

   @Konrado powiem Ci, że mam taki sam dylemat. Jeśli nie jest to podpucha ze strony TomToma, to jak pisałem, ten uchwyt kupię. Jednak coś mi mówi, że jest tutaj sporo PRowego zabiegu. Zobaczymy.

 2. iSeb

  Zestaw TomTom-a został usunięty ze sklepu bo firma nie określiła wyraźnie zasad i nie napisała czy cena obejmuje też aplikację. Zapewne jutro albo za dwa dni pojawi się już na dobre, ze wszystkimi informacjami 🙂

 3. vivaldi

  kurcze, fajny ten zestaw – i jak dla mnie robi wrazenie smak z jakim wykonano go. Jesli tylko nie przesadza z cena to maja ze mnie klienta. Z przyjemnoscia bede mial komplet rzeczy w iphone.
  ps. ofkors najpierw mapy polski, a nie tylko europy zachodniej.

 4. bechlegor

  Skoro jest odbiornik GPS to czy bedzie tez dzialal z Touchem?

 5. iSeb

  @bechlegor: Podobno tak, to wtedy bym sobie kupił Toucha 🙂

 6. mmmaslov

  Jak to ma działać z Touchem…, to by było genialne. Obawiam się tylko polskiej ceny.

 7. Robecki

  Z tego co gdzies czytalem cena uchywtu to około 100 funtów.. Troche drogawo – zwazywyszy ze w tej cenie mozna kupic pelna navi.. no coz nie pierwszy raz inni chca zarobic na uzytkownikach iphone 😉 anyway -wyglada to wypasnie i juz chce miec 🙂

  • Przemysław Marczyński

   @QDS czyli jednak. Marzenia o tanim produkcie od TomToma to jednak tylko marzenia 😉