^

Moje Jabłuszko po wakacjach

Przemysław Marczyński

23 września 2009

MJ0909.jpg

Nie wiem jak Wy, ale ja czekałem na pojawienie się tego wydania dość długo. Przerwa wakacyjna troszkę rozleniwia, ale daje również więcej czasu na zebranie materiałów. Czasem niestety nie od nas wszystko zależy, więc MJ dostało poślizgu niekontrolowanego. Na szczęście wszystko zakończyło się pomyślnie. A się będzie działo…

Jak to we wrześniu najwięcej miejsca poświęcono szkole. Od artykułów doświadczonych nauczycieli po opisy przydatnych programów, a kończąc na stworzeniu interaktywnej tablicy wykładowczej. Obok wiodącego tematu nie zabrakło opisu nowości: iPhone 3GS oraz Mac OS X Snow Leopard. To oczywiście dopiero wstęp do bogatej zawartości wrześniowego wydania Mojego Jabłuszka. Uzbierało się aż 131 stron. Widać, że była przerwa wakacyjna 😉

A teraz to o czym lubię pisać najbardziej… konkursy! Jest w czym startować. Po pierwsze możecie spotkać się z Stevem Wozniakiem. Zaproszenie na konferencję Biznes to rozmowy na Was czeka. Esteci zerkną na podkładkę bambusową od Macally. Przezorni użytkownicy iPhone`a zabiorą jeden z dwóch pokrowców od iSkina. Miłej lektury!

Witryna wrześniowego Mojego Jabłuszka – KLIKNIJ

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

 1. MACiek

  … przez skromność zapewne, zapomniałeś dopisać, że są aż CZTERY Twoje „wypociny:
  – iSkin Solo, kolorowa ochrona Twojego iPhone’a (str. 78)
  – Nauka języków obcych na Maku czyli jak szybko i bezboleśnie zostać poliglotą (str. 102)
  – DaisyDisk poszukaj wolnego miejsca na swoim dysku (str. 110)
  – FotoMagico 3 Pro (str. 111)

  • Przemysław Marczyński

   Przez jaką skromność 😉 Po prostu nie chcę aby zbytnio mnie palcem nie wytykali i publicznie za błędy łomotu nie sprawiali. Ot moja skromna postawa.
   PS. Uwagi miel widziane. Zbyt duża krytyka wpisów będzie kończyła się banem 😉