^

Palm Pre jutro w Wielkiej Brytanii

Przemysław Marczyński

14 września 2009

palm_pre.png

Czyżby Europa dostała swojego Palm Pre jutro? Wszystko na to wskazuje. Na kongresie PlayBite ma odbyć się prezentacja tego urządzenia. Dziennikarze, którzy zostali zaproszeni na to spotkanie mogli zobaczyć na jednej ze stron wejściówki interfejs systemu operacyjnego od Palm, co może sugerować właśnie premierę telefonu. Czy tak się stanie, wierzę, że tak.

PlayBite to konferencja dla dziennikarzy na której zapowiadane są premiery sprzętu, które będą dostępne w najbardziej gorącym czasie zakupów (czytaj grudzień). Samo pojawienie się sprzętu telefonu od Palma na tej konferencji nie sugeruje, że telefon pojawi się już jutro w sprzedaży. Jednak pewne jest, że będzie dostępny jeszcze w tym roku.

W Stanach Zjednoczonych aparat pojawił się już 6. czerwca. Kręte są jednak ścieżki na Stary Kontynent. Palm Pre stawia się jako prawdziwego konkurenta aparatu iPhone od Apple. System operacyjny WebOS, zaprojektowany przez Palm robi na mnie wrażenie nie mniejsze niż mobilny Mac OS. To czy zdjęcia i filmy oddają prawdziwą ergonomię telefonu trzeba będzie sprawdzić na własnej skórze. Mam nadzieję, że z Anglii do Polski droga nie będzie daleka.Witryna telefonu Palm Pre – http://www.palm.com/us/products/phones/pre/

Polska strona fanów Palm Pre – http://palmpre.pl/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. palmserwis

    Może także dorzucę naszą stronkę – polska strona jaką podałeś to zbiór artykułów zebranych po sieci, także z naszej witryny, niestety bez naszej zgody 🙂 Zapewne autor chciał sobie szybko zbudować content żeby wypozycjonować fajną domenę i sprzedać. Jeśli Makowcy są zainteresowani co jutro będzie na konferencji, zapraszamy również do nas 🙂 Pozdrawiamy!