^

Bartek Bargiel w zespole Cultured Code

Przemysław Marczyński

27 sierpnia 2009

iGTD.png

Znacie najlepszy darmowy program do zarządzania zadaniami? Jeśli tak to nazwa iGDT powinniście znać. Jeśli chcecie dziś pobrać ten program z witryny produktu spotka Was niespodzianka. Bartek pracuje już gdzie indziej, chociaż za daleko nie odszedł. Teraz rozwija inny menedżer zadań, też najlepszy z małą różnicą, płatny – Things.

bartekthings.png

To, że Bartek zna się na programowanie wiemy nie od dziś. Dzisiaj jednak docenili to również inni. Cultured Code to grupa programistów z Niemiec, a ich aplikacja Things podbija serca wielu użytkowników Maców na świecie. Zdobywa również prestiżowe nagrody, także te od Apple.

Bartku, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Mamy nadzieję, że wryjesz się mocno w rozwój tego programu i sprawisz, że będzie on jeszcze lepszy. Samych sukcesów na nowej drodze programowania. Rozwijaj się i wciągaj innych naszych świetnych twórców na „salony” programowania. GRATULUJĘ!

PS. Proszę o Polską lokalizację do Things. Dziękuję 😉

Więcej o całej sprawie na blogu Cultured Code – KLIK

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (6)
L

6 komentarzy

 1. przemekspider

  Gratulujemy Bartkowi! (no i czekamy na „polskie” dodatki do Things). Jakbyś Bartku potrzebował listy ficzerów, które widziałbym w Things (for Mac), to chętnie podeślę tę długą listę 😉

 2. kiero

  Może teraz zdecydują się na zrobienie polskiej lokalizacji do Things. Bo jak ja pisałem do nich maila, że mogę przetłumaczyć aplikację na polski, to powiedzieli, że nie mają w planach polskiej lokalizacji ;/

 3. makojad

  Gratulacje dla Bartkai jego nowego pracodawcy. Myślę, że Culture Code zyskało bardzo mocny bodziec do rozwoju, zaś Bartosz może dalej realizować i rozwijać swój talent, i to w jakim stylu!

 4. stoodi

  No pogratulować 🙂 Pamiętam jak Bartek na jakimś blogu w komentarzach pisał, że można na programowaniu na Mac zarobić i się wybić 🙂 wtedy nie chciał zdradzić nazwy nowego pracodawcy.
  Może w ten sposób zachęci inne osoby.

 5. stoodi

  Hm… może jako developer Java Bartek wyszykuje wersję dla Androida ? 🙂 fajnie pomarzyć 🙂

 6. Bartek

  dziekuje za przemile reakcje 🙂
  polska lokalizacja na pewno bedzie!