^

Bartek Bargiel w zespole Cultured Code

Przemysław Marczyński

27 sierpnia 2009

iGTD.png

Znacie najlepszy darmowy program do zarządzania zadaniami? Jeśli tak to nazwa iGDT powinniście znać. Jeśli chcecie dziś pobrać ten program z witryny produktu spotka Was niespodzianka. Bartek pracuje już gdzie indziej, chociaż za daleko nie odszedł. Teraz rozwija inny menedżer zadań, też najlepszy z małą różnicą, płatny – Things.

bartekthings.png

To, że Bartek zna się na programowanie wiemy nie od dziś. Dzisiaj jednak docenili to również inni. Cultured Code to grupa programistów z Niemiec, a ich aplikacja Things podbija serca wielu użytkowników Maców na świecie. Zdobywa również prestiżowe nagrody, także te od Apple.

Bartku, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Mamy nadzieję, że wryjesz się mocno w rozwój tego programu i sprawisz, że będzie on jeszcze lepszy. Samych sukcesów na nowej drodze programowania. Rozwijaj się i wciągaj innych naszych świetnych twórców na „salony” programowania. GRATULUJĘ!

PS. Proszę o Polską lokalizację do Things. Dziękuję 😉

Więcej o całej sprawie na blogu Cultured Code – KLIK

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (6)
L

6 komentarzy

 1. przemekspider

  Gratulujemy Bartkowi! (no i czekamy na „polskie” dodatki do Things). Jakbyś Bartku potrzebował listy ficzerów, które widziałbym w Things (for Mac), to chętnie podeślę tę długą listę 😉

  Odpowiedz
 2. kiero

  Może teraz zdecydują się na zrobienie polskiej lokalizacji do Things. Bo jak ja pisałem do nich maila, że mogę przetłumaczyć aplikację na polski, to powiedzieli, że nie mają w planach polskiej lokalizacji ;/

  Odpowiedz
 3. makojad

  Gratulacje dla Bartkai jego nowego pracodawcy. Myślę, że Culture Code zyskało bardzo mocny bodziec do rozwoju, zaś Bartosz może dalej realizować i rozwijać swój talent, i to w jakim stylu!

  Odpowiedz
 4. stoodi

  No pogratulować 🙂 Pamiętam jak Bartek na jakimś blogu w komentarzach pisał, że można na programowaniu na Mac zarobić i się wybić 🙂 wtedy nie chciał zdradzić nazwy nowego pracodawcy.
  Może w ten sposób zachęci inne osoby.

  Odpowiedz
 5. stoodi

  Hm… może jako developer Java Bartek wyszykuje wersję dla Androida ? 🙂 fajnie pomarzyć 🙂

  Odpowiedz
 6. Bartek

  dziekuje za przemile reakcje 🙂
  polska lokalizacja na pewno bedzie!

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.