^

Callway za darmo

Przemysław Marczyński

24 sierpnia 2009

callway.png

Kolejna szybka informacja dotycząca doskonałej aplikacji w AppStore. Callway, program dzięki któremu będziecie mogli szybko wybierać numery telefoniczne jest za darmo. Wiem, w iPhonie jest przecież zakładka Ulubione w funkcji Telefon. Ale uwierzcie mi z Callway to jest jeszcze prostsze i przyjemniejsze.

IMG_0087.PNG

Ekran programu podzielony jest na dwie części. Po lewej tworzymy listę najczęściej wybieranych numerów, a prawa strona to wykaz ostatnich połączeń. Do tego dochodzi możliwość przypisania klawiszowi numeru szybkiego wybierania. Wystarczy przytrzymać cyferkę na klawiaturze, aby połączyć się z żoną (moja liczba to 1 ;-)). Aplikacja w bardzo przyjemny sposób obsługuje kontakty. Specjalnie przygotowana karta ułatwi nam codzienną pracę. Jak widzicie program wspiera również wysyłanie SMSów oraz wiadomości e-mail. Odnajdzie też miejsce zamieszkania naszych znajomych z książki adresowej.

callway22.png

Gorąco polecam. Promocyjna cena zero złotych upłynie wkrótce. Spieszcie się.
Callway w iTunes – KLIKNIJ
Witryna Callway – http://www.guidedways.com/mobile/iphone/callway

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (6)
L

6 komentarzy

 1. CoSTa

  No i współpracuje z Groups – imo najlepszym menedżerem kontaktów na iP. Fajny soft, dzięki za namiar!

 2. jsg

  Ja szukam czegoś co zastąpiło by ulubione podczas jazdy samochodem- iphone mieszka sobie na gekonie, dość daleko ode mnie, ja rozmawiam przez słuchawkę, chciałbym mieć ekran podzielony na powiedzmy sześć dużych pól przypisanych do numerów, i to by mi wystarczyło- byle by łatwo było trafić palcem wyciągniętej ręki… takie jak to rozwiązania dla mnie nie znajdują zastosowania, ale jeszcze grzebie w ustawieniach, może coś z tego będzie.

 3. Patryk

  Promocja się skończyła.

 4. Robert

  Niestety, ja też nie zdążyłem…

 5. Andi

  Trochę dałem się ponieść fajnemu tekstowi i go kupiłem, ale sam program wg mnie bezużyteczny z uwagi na działanie „w jedną stronę” czyli tylko na połączenia wychodzące. Wygląda świetnie, ale brak historii połączeń przychodzących powoduje że i tak trzeba będzie sięgać po systemowy Telefon co jak dla mnie to o jeden za dużo.

 6. Przemysław Marczyński

  @Andi przykro mi, że program nie spełnia Twoich oczekiwań, bo moje w 100%. Ale przyznaję Ci rację co do funkcjonalności. Gdyby była w nim historia połączeń przychodzących byłoby super. Nie zwróciłem na to uwagi, a teraz chyba warto napisać do autorów z tym pomysłem.
  PS. Dzięki, że mój wpis skłonił Cię do zakupu. To nobilitacja w czasach gdy tak trudno o dobre reklamy 😉 Pozdrawiam.