^

Snow Leopard 9 września?

Przemysław Marczyński

18 sierpnia 2009

snowleopard.png

Wypatrujemy już z niecierpliwością nowej odsłony systemu operacyjnego od Apple – Mac OS X Snow Leopard. Nerwy puszczają tu i tam. Ktoś już podobno rozpakował nawet nowe pudełko. Natomiast na internetowych stronach największego sklepu na świecie pojawiają się książka o tematyce związanej z nowym Kotem, co nie wiem czemu ma przyspieszyć pojawienie się systemu jeszcze w sierpniu.

Na podtrzymanie ognia w sercach wyczekujących Śnieżka, ujawniono nam nową wieść. Apple przygotowuje prezentację na 9. września. Jak ten marketing potrafi utrzymać nasze emocje na powierzchni. I znów możemy sobie zadawać pytania. Czy pojawi się tam iTablet od Apple. Tutaj jest kilka ciekawych pomysłów na jego wygląd. Jednego poproszę dla siebie (jeśli istnieje).

itablet.png

A może integracja nowego iTunes 9 z witrynami społecznościowymi? I nie zapominajmy o wyczekiwanym odświeżeniu iPodów. Najlepiej, żeby były z kamerką i o większej pojemności (jeszcze większej?).

Ja wiem jedno. Jeśli Apple mnie nie okłamuje, to już we wrześniu otrzymam aktualizację systemu operacyjnego. Bo jak piszą na swojej stronie, że we wrześniu to chyba będzie we wrześniu, prawda?

applesnowleo.png

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. magott

    To spotkania teraz w środy, a nie we wtorki są? Ja stawiam na event 8 i sprzedaż 8 lub 9 września. System działa piekielnie szybko….. kilka perełek…. zmian może niewiele, ale stabilność i szybkość powala… mówię o ostatniej wersji beta…. więc trza 29 dolców szykować…..