^

Steve Wozniak w Polsce

Przemysław Marczyński

19 sierpnia 2009

woz.jpg

Też jestem zaskoczony, ale to prawda. Na zaproszenie firmy Netia do Polski przybędzie jeden z twórców Apple. Steve Wozniak będzie gościem kongresu Netii pod nazwą „Biznes to rozmowy”, który odbędzie się w Multikinie, w Złotych Tarasach, w Warszawie, 8 października (czwartek) 2009 roku.

Co podają informacje prasowe:

W Kongresie weźmie udział ok. 800 osób, głównie klientów Netii. Specjalna pula zaproszeń przeznaczona jest dla Partnerów i Patronów Kongresu. W Kongresie udział mogą wziąć osoby spoza listy zapraszanych gości, wystarczy zgłoszenie uczestnictwa i dopełnienie formalności poprzez dedykowany Kongresowi serwis www.biznestorozmowy.pl.

Udział w Kongresie to koszt 500,00 złotych. Cena wejściówki nie mała (i to jest chyba promocja obowiązująca do końca sierpnia). Jednak to doskonała okazja na spotkanie twarzą w twarz z kultową postacią świata IT.

Odnośnik do informacji prasowej Netii – KLIKNIJ

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Daniel

    Właśnie kończe czytać książke Wozniaka – iWoz. Jednak 500 zł to trochę drogo i klientem Netii niestety nie jestem. Niemniej liczę na jakąś relację z tego spotkania;)

  2. matipl

    Biorąc pod uwagę ceny innych kongresów, to 500zl jest drobnymi 😉 Tym bardziej jeśli ma być na nim Woźniak z jakimś dłuższym przemówieniem.