^

Nowy Mac Bundle Box

Przemysław Marczyński

2 sierpnia 2009

mmb.png

Wczoraj pokazała się nowa odsłona paczki programów Mac Bundle Box. Zebrano tu całkiem przyjemny zestaw programów i w porównaniu do poprzednich odsłon tej akcji, to obecna promocja w moim odczuciu wygląda najlepiej. Najmocniejszą pozycją jest Freeway do tworzenia witryn internetowych. Jest to jednak ubogi brat pełnej wersji tej aplikacji – edycja Express. Nie zmienia to faktu, że już dzięki temu narzędziu można tworzyć dobrze wyglądające witryny.

Moją uwagę przykuł też Stopm. Program do obróbki wideo. Przydatne narzędzie dla wszystkich, którzy lubią pokazywać to, co nagrali swoją kameą internetowej publiczności. Do zarządzania finansami mamy tu dwie pozycje iCash oraz Chronicle. Można by tu zamiast jednego z nich dodać aplikację do obróbki zdjęć, bo niestety żaden program z tej grupy tu nie wystąpił. Z aplikacji narzędziowych jest DaisyDisk. Program bardzo sympatyczny ze świetnym interfejsem. Służy do poszukiwania folderów, które zawierają zbędne dane, a zajmują nam miejsce na dysku. Ja mam jak się okazało, całkiem pokaźną ilość teczek z takimi danymi. Kolejną pozycją jest Simon do monitorowania witryn internetowych. Na zakończenie (staje się to już prawie rutyną) wspomnę o DevonThink. Nie rozpisuje się, bo wiecie, że ten program to doskonałe narzędzie w moich oczach. Szkoda, że jest to wersja 1.x, gdyż za chwilkę pojawić powinna się nowa odsłona tego programu 2.0

Ogólnie paczka dobra. Z zakupem jednak bym się wstrzymał. Już 4 sierpnia rusza The Mac Sale. Wówczas porównacie sobie co będzie Wam bardziej odpowiadać.

Cena paczki – 49 dolarów.
Ilość aplikacji – 12.

Witryna Mac Bundle Box – KLIKNIJ (zakup wspiera witrynę MM)

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. magott

  Dla mnie cienizna…. wolę zostawić kasę na SnowLeopard’a – 29 dolców czyli w Polsce pewnie ze 150 zł….. ale to jedyne na co się chyba skuszę do końca tego roku. Wszędzie kryzys i oszczędności. niestety.

 2. prawnik

  Ok,Dzięki za rady.

 3. luke_banks

  myslicie ze w Polsce bedzie znizka na Snow tak jak w US?

 4. Przemysław Marczyński

  @luke_banks o jakiej zniżce mówisz? Bo cena Snow Leopard dla posiadaczy Mac OS X Leoparda wynosi 29 dolarów. W Polsce będzie podobnie tylko dolicz do tego 22%VAT.