^

Poszukiwany tłumacz MenuCalendarClock 4

Przemysław Marczyński

2 sierpnia 2009

MMC.jpg

Powiem Wam w sekrecie, że trwają prace nad nową wersją programu MenuCalendarClock oznaczonej numerkiem cztery. Z tego faktu poszukiwana jest osoba, która przetłumaczy interfejs tej aplikacji na język polski. Sprawa nie jest trudna i nie wymaga wybitnej znajomości języka angielskiego. A program jest bardzo przyjemny i licencja na niego w nagrodę za tłumaczenie.

W poprzednich wersjach, miałem przyjemność zasiąść do tej czynności. Z wielu przyczyn o których nie ma co tu się rozwijać, nie chcę podejmować tego zadania w kolejnej odsłonie programu.

MenuCalendarClock to kalendarz do którego mamy dostęp bezpośrednio z belki systemowej. Na dodatek widzimy w przystępny sposób zaplanowane zadania na dzień dzisiejszy. Błyskawicznie możemy również dodać nowe pozycje na listę – „Do zrobienia”.

Wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił zapraszam do Kontaktu. Program jest naprawdę świetny, a pracy przy tłumaczeniu nie będzie zbyt dużo. Obiecuję 😉

Witryna MenuCalendarClock – http://www.objectpark.net/mcc.html

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. prawnik

    Wygląda na przyjazny dla użytkownika programik.

  2. Przemysław Marczyński

    Zgadza się, aplikacja fajna, a tłumacz się znalazł. Nawet dwóch, ale się nie pobili 😉