^

Paczka programów na pomoc poszkodowanym w Abruzzi

Przemysław Marczyński

18 lipca 2009

MacWeed.png

Dziś wystartowała akcja dzięki której będziemy mogli zaopatrzyć się w zestaw 13 aplikacji, a przy okazji oddać część na szczytny cel, pomocy poszkodowanym w trzęsieniu ziemi we Włoszech. 20% z kwoty, którą zapłacimy za paczkę programów powędruje na Czerwony Krzyż we Włoszech. A co możemy zdobyć wydając 49,99 dolarów?

MacWeed2.png

Wśród pozycji, które należy wymienić znajdziemy Devonthink Personal w wersji 1.9.x. Sam używam tego programu do gromadzenia dokumentów w jednym miejscu. Polecam. Dalej znajdziemy aplikację do usuwania zbędnego oprogramowania na dysku – Amnesia. Do zarządzania finansami będziemy mogli używać programu Finance 6, a do upiększania naszych zdjęć skorzystamy z ImageFramer. Niewątpliwie perełką tego zestawienia jest program Sandvox, do błyskawicznego tworzenia efektownych witryn internetowych. Lista ciekawych pozycji jest dłuższa i warto samemu zerknąć, czy przypadkiem SkypeCap do nagrywania rozmów ze Skypea lub ProfCast do tworzenia podcastów nie powinny znaleźć się w naszym posiadaniu.

Jak zobaczymy po wejściu na stronę, część programów jest zablokowana i czeka na osiągnięcie odpowiedniej sprzedaży. Mam nadzieję, że twórcy akcji MacWeed nie będą drżeli o ilość sprzedanych kopii. Jeśli uważacie, że zestaw programów jest ciekawy, to chwytajcie za karty kredytowe. Warto też pamiętać, że naszym zakupem wspieramy poszkodowanych we Włoszech.

Witryna akcji MacWeed: http://www.macweed.net/
Czas trwania akcji: 09.08.2008
Cena paczki programów:
49,99 dolarów  

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy