^

Moje Jabłuszko 05/2009 – Wideo na Macu

MJ05.jpg

Pojawia się właśnie najnowszy numer magazynu Moje Jabłuszko. Tematem wiodącym tego wydania jest Mac i Wideo. Znajdziecie tu wiele ciekawych informacji o tym, jak montować filmy na komputerach Apple oraz co zrobić aby bez problemu obejrzeć ulubione filmy w formacie DivX. Zapraszam do przeczytania ekskluzywnego wywiadu z prezesem telewizji TVN – Piotrem Walterem. Dowiecie się między innymi, jak wygląda największa w Europie Wschodniej, oparta na rozwiązaniach Apple platforma medialna. To jeszcze nie wszystko.

Z ogromną radością witam w progach redakcji dwóch Panów. Pierwszy z nich to Krystian Kozerawski, który ubogaci swoimi tekstami zagadnienia związane z oprogramowaniem na komputerach z jabłkiem. Znacie go dobrze ze strony www.mackozer.pl. Drugą osobą jest Wojciech Równanek. Poprowadzi on kurs o Aperture. Wojtek jest autorem witryny www.aperture.pl. Jest to mocny zastrzyk dla grona Redakcyjnego, który będzie owocował jeszcze lepszymi materiałami w magazynie. Dla mnie to przyjemność, móc z Wami współpracować.

Nie mogę dziś nie wspomnieć o konkursach. Nowy numer Mojego Jabłuszka daje nam możliwość zdobycia trzech świetnych aplikacji. Programu Final Cut Express 4 nie muszę przedstawiać. Doskonałe narzędzie do montażu wideo, którego producentem jest firma Apple. Dalej powalczymy o Makturę, program do wystawiania faktur oraz edytor tekstu Nisus Writer.

Chyba nie będę Was więcej przekonywać, że nowy numer MJ wart jest uwagi 😉

Witryna Mojego Jabłuszka – KLIKNIJ

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy