^

Adium ćwierka

logo_adium.png

Najnowsza odsłona komunikatora Adium przynosi ciekawą funkcjonalność. Teraz oprócz wsparcia dla Gadu-Gadu, iChata/AIM program obsłuży IRCa i Twittera. To ciekawe udogodnienie dla wszystkich, którzy lubią sobie poćwierkać. Warto wspomnieć, że ten multikomunikator wspiera Facebooka.

Już wkrótce chyba dostaniemy program, z którego będziemy mogli rozmawiać i pisać do wszystkich serwisów społecznościowych. Wszystko w jednym miejscu… to lubię 😉

Przypomnę tylko, że mówię o wersji Beta 1.4b1. Słychać głosy, że część osób ma problemy ze stabilnością programu inni już wychwalają nową wersję pod niebiosa. Używasz na własne ryzyko.

Witryna programu Beta Adium – http://beta.adium.im/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Wojtek

  Ja na razie zachwalam, nareszcie Twitter na Adium, jeszcze mi brakuje przesyłania obrazków przez protokół GG i byłbym w siódmym niebie 🙂

 2. Trith

  Czy w nowej wersji usunieto blad zwiazany ze statusem 'ukryty’ (protokol GG)?

 3. Grzegorz Ogrodnik

  Od siebie dodatm że wypuszczona przed chwilką na wolność wersja 1.3.4 w końcu poprawnie działą z protokołem XMPP/Jabber.
  Ponad rok czekałem na naprawę tego błędu. Żegnaj PSI.