^

iBiz 4 Beta

Przemysław Marczyński

21 kwietnia 2009

iBiz4.png

IGG Software oddaje nam do testów kolejną odsłonę swojego kombajnu do prowadzenia firmy, aplikację iBiz 4. Tym razem przeskok na nowy numer uwidacznia sporo zmian i nie jest tylko zabiegiem marketingowym. Co ciekawego w nowej wersji. Po pierwsze Synchronizacja z systemowym kalendarzem iCal. Teraz monitorowanie płatności i wystawianie rachunków jest znacznie prostsze. Znacznie rozszerzono możliwość edycji wyglądu wystawianych faktur. Wprowadzono opcję przypominania o płatnościach dla naszych klientów, którzy przeciągają uregulowanie swoich należności.

iBiz4_1.png

Nowa funkcja do śledzenia ile czasu spędziliśmy nad projektem dokładnie oszacuje koszty, a nowe, animowane wykresy ucieszą nasze oczy podczas przeglądania statystyk sprzedaży. Zmianie uległ interfejs, który obecnej formie znacznie przyspiesza wprowadzanie zmian w dokumentach i ułatwia pracę z programem. To nie jest cały przekrój nowinek wciśniętych do iBiz 4. Zainteresowanych odsyłam na stronę aplikacji. Programem mogą się cieszyć jedynie posiadacze Leoparda.

iBiz4 Beta – http://www.iggsoftware.com/ibiz4/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy