^

Divix 7

Przemysław Marczyński

20 kwietnia 2009

divix7_for_mac.png

Pojawiła się kolejna odsłona kodeka Divix dla platformy Apple. Najnowsza wersja przynosi wsparcie dla formatu wysokiej rozdzielczości HD. Oprócz tej zacnej funkcji, nie uraczymy tutaj szalonych zmian (jeśli uznamy, że obsługa HD nie jest tą szaloną). Wypatrywana obsługa napisów w DiviX Player nie została zaimplementowana.

DivX Player.png

Pobierając aplikację z serwera, otrzymamy odtwarzacz filmów w formatach DiviX, H.264, AAC, MKV oraz QuickTime. Do tego przez 6 miesięcy będziemy mogli korzystać z DiviX Pro Codec. Paczka zawiera ponadto 15. dniową wersję DiviX Converter. Cena aplikacji to 19,99 dolarów.
Witryna DiviX 7 – http://www.divx.com/en/products/software/mac/divx

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (6)
L

6 komentarzy

 1. makjuzer

  Uwaga czysto techniczna, wersja 7 jest dla Maków TYLKO na procesorach Intel.:(

 2. Takini

  A czy ten DiviX jest lepszy od VLC ? Powiem szczerze , ze uzywam VLC i jak do tej pory nic mnie nie zaskoczylo no moze oprocz tego , ze inaczej jak na Windows po sciagnieciu tego programu nie musialem szukac dodatkowo jakis kodekow 😉

 3. P. Marczyński

  @Takini jeśli chodzi o sam odtwarzacz, to Player z DiviXa nie obsługuje napisów.

 4. iSeb

  Kurcze, a ja uzywam QuickTime Playera i jakos nigdy nie potrzebowalem niczego wiecej

 5. Rudhy

  Nigdzie na stronie nie znalazłem możliwości upgrade’u z 6 do 7 – Windziarze mają takie coś. Ściągnąłem i okazuje się, że u mnie 7-ka wciąż jest Pro (mam numerek do 6-ki, darmo kiedyś dawali). 🙂

 6. Takini

  W takim razie ciesze sie bardzo , ze moj pierwszy wybor byl trafny i nie musze szukac niczego innego 😉