^

HakoreSMS obsłuży sieć Play

Przemysław Marczyński

10 kwietnia 2009

DockHakoreSMS.png

Marcin Krzyżanowski raczy nas kolejną wersją widgetu do wysyłania SMSów. Ku mojej ogromnej uciesze wersja 2.0 BETA umożliwia wysyłanie wiadomości tekstowych do sieci Play. Sprawdziłem i SMS na mój telefon dotarł bez problemu. Jednak to nie wszystko co planowane jest w nowej odsłonie programu. Oddaję głos autorowi.

Zapraszam do testowania 2.0.D-beta1. Ta wersja będzie działała przez dwa tygodnie. Have fun. Czeka na Ciebie dużo nowości, od informowania o odpowiedziach na SMSy wysłane przez bramkę Orange (informacja za pomocą Growl) do obsługi nowej bramki Play (tadaam!!!). Niestety moje krótkie testy wykazały że jest problem z działaniem pod systemem 10.4.11 ale i tak zachęcam do sprawdzenia, może był to tylko przypadek (sam nie mam Tigera). Jeżeli chcesz się ze mną podzielić swoimi uwagami na temat tej wersji to skontaktuj się ze mną pod adresem: hakoresms@hakore.com.

Zapraszam do testowania. Czas jest dobry, bo życzenia do rozesłania czekają prawda 😉

Witryna HakoreSMS – http://www.hakore.com/HakoreSMS/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Rilla

  U mnie bunt. Obstawiam, że nie może przetrawić mojego nr telefonu, bo jest w sieci Play, ale układ cyferek ma z Ery, bo stamtąd był przeniesiony. Szkoda, już się zaczęłam cieszyć.

  Odpowiedz
 2. Marcin Krzyżanowski

  Rilla: w takim razie nie używaj „automat” tylko wskazuj bramkę któtej chcesz uzyć. Jeżeli chcesz użyć PLAYGSM to ustaw ją tak jak na obrazku w tym newsie i pamiętaj żeby swój login oraz hasło do portalu playmobile ustawić na odwrocie widgeta. Jeżeli da się wysłać za pomocą WWW to za pomocą widgeta też się powinno dać. Jeżeli nie to napisz do mnie na maila, spróbuję rozwiązać problem po świętach.

  Odpowiedz
 3. P. Marczyński

  @Rilla, rób jak prawi Marcin. Mam dokładnie taką samą sytuację co Ty. Telefon w Play przeniesiony z Ery. Po wypełnieniu opcji logowania zgodnych z witryną Play, SMSy ślą się jak szalone 😉

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.