^

TIPW we Wrocławiu

Przemysław Marczyński

6 kwietnia 2009

TIPW.png

Już 16 kwietnia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu rozpocznie się konferencja naukowa pod hasłem „Technologie Informacyjne w Przedsiębiorczości Wirtualnej”. Jest to już trzecia edycja ale pierwsza tak znacznie „makowa”. Oddaję głos Miłoszowi Staszewskiemu, prezesowi Naukowego Koła Technologii Informatycznych.

Pomimo braku formalnego zakończenia zgłoszeń referatów, mogę zapewnić iż przynajmniej trzy wystąpienia będą nawiązywały do rozwiązań firmy Apple. W związku z czym – jako organizatorzy – pomyśleliśmy, iż warto informacją tą podzielić się z szerszym środowiskiem użytkowników tej platformy. Na sam koniec zaznaczę jeszcze tylko, że – z racji międzynarodowego charakteru imprezy – większość wykładów odbywać się będzie w języku angielskim.

Podzielamy zdanie Pana Miłosza, że informacja jest warta rozpropagowania i wstrzykujemy wiadomość o TIPW w krwiobieg makowej społeczności. Wstęp na spotkanie wolny.

Więcej informacji znajdziemy na stronie Konferencji TIPW – http://tipw.ue.wroc.pl

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy