^

Cenowe szaleństwo Intego

Przemysław Marczyński

19 marca 2009

intego_logo.jpeg

Marzec to ciekawy miesiąc. Trochę lata, trochę zimy. Pokręcony jakiś jest ten czas. Intego, firma zajmująca się bezpieczeństwem danych na Makach również zakręciła… cenami. I to dość mocno, bo aż o 60% spadły ceny programów. Taka okazja nabycia bezpieczeństwa danych dla naszego komputera nie może przejść bez echa. A co tu znajdziemy? Wszystkie najważniejsze aplikacje firmy.

Oto lista programów na które będą dostępne upusty cenowe:

1. NetBarrier X5 – Rozbudowany firewall. (http://www.intego.com/netbarrier/)

2. Personal Antispam X5 – Narzędzie zwalczające spam w naszej skrzynce pocztowej. Bogaty wachlarz konfiguracji usunie na stałe nieproszoną korespondencję. (http://www.intego.com/personalAntispam/)

3. Personal Backup X5 – Aplikacja do tworzenia kopii zapasowych. Możliwość robienia systematycznych archiwów z dokładnie dobranymi parametrami. Program był opisywany w 11. numerze Mojego Jabłuszka. (http://www.intego.com/personalBackup/)

4. FileGuard X5 – Zabezpieczy pliki przed niepożądanym dostępem. (http://www.intego.com/fileguard/)

5. ContentBarrier X5 – Ograniczy dostęp dzieci do niepowołanych treści. Bardzo pomocny w segregowaniu informacji i monitorowaniu tego, co nasze pociechy robiły na komputerze. Możliwy zdalny dostęp do informacji. (http://www.intego.com/contentbarrier/)

O jakość produktów nie trzeba się obawiać. Intego to lider wśród producentów oprogramowania tworzonego z myślą o bezpieczeństwie. Jeśli poszukujecie programu do wzmocnienia zabezpieczeń to jest doskonały czas na zakupy. Moi faworyci to NetBarrier oraz Personal Backup. Warto zerknąć na ich możliwości.

Promocja będzie trwać od 19 do 31 marca.

Witryna firmy Intego – http://www.intego.com/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

 1. MACiek

  […] 3. Personal Backup X5 – Aplikacja do tworzenia kopii zapasowych. Możliwość robienia systematycznych archiwów z dokładnie dobranymi parametrami. Program był opisywany w 11. numerze Mojego Jabłuszka. (http://www.intego.com/personalBackup/) […]
  … auto reklama 🙂
  Wcześniej nie zwróciłem uwagi na ten artykuł, teraz wyciągnąłem z archiwum MJ nr 11/2008 – bardzo ciekawy artykuł.
  Dla mnie największą barierą jest to że program nie posiada Polskiej wersji językowej (za moich czasów w szkole obowiązkowy był tylko rosyjski).
  Ceny rzeczywiście zachęcające, szkoda tylko, że $ nie jest w cenie z lipca 2008 ;(

 2. P. Marczyński

  @MACiek no pierwszy raz tą autoreklamę zrobiłem, wybacz 😉
  Co do języka to się nie przejmuj. Zawsze wesprzemy radą co i jak skonfigurować. Jeśli uważasz, że któryś z programów jest Ci potrzebny to kupuj. Cena chyba niższa nie będzie.