^

Wyniki konkursu CaptureIt!

konkurscaptureit.gif

Tym razem obyło się bez zaciętej walki i wybiegania z pomysłami usprawnienia programu. Dostałem tylko dwa e-maile w sprawie konkursu. Szkoda. Jestem przekonany, że aplikacja warta jest poznania. Pozostaje mi tym bardziej i szczerze pogratulować zwycięzcą: Mirosław Z. oraz Paweł S. Mam nadzieję, że aplikacja okaże się przydatnym narzędziem. Wkrótce pojawię się u Panów w skrzynce pocztowej.

Może następnym razem uda się mi lepiej Was zaktywować. Tylko jak to zrobić? 😉

Na końcu gorące podziękowania ponownie składam na ręce Alexeya Galygina. Dziękuję za wsparcie Mój Mac.

Witryna programu CaptureIt! – http://deepit.ru/products/CaptureIt/info/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Mirinur

  Zakładam, że przy okazji konkursu nie robiłeś badania popularności serwisu 😉
  Cieszę się z wygranej lecz równocześnie dziwię brakiem zainteresowania tak użytecznym programem.
  Pozdrawiam!

 2. P. Marczyński

  @Mirinur gdyby to miał być wyznacznik popularności, to już bym zwinął MM i przeszedł do konkurencji 😉

 3. stoodi

  Szkoda że przeoczyłem konkurs, bo program fajny i nawet testowałem nagrywanie wideo 🙂 choć obszar który się dało nagrać wydaje mi się jest za mały.

 4. Takini

  Witam.
  Osobiscie nie znam tego programu , jestem ” narybkiem ” , ktory od kilku miesiecy ma do czynienia z maczkami 🙂 ale uwazam , ze duzym problemem jest jezyk. Ja nie znam dobrze angielskiego i kazda proba poznania jakiegos programu w moim przypadku odnosi sie do ” uda sie albo nie uda ” uruchomic i cos na nim zrobic nie wiedzac dokladnie do czego jest przeznaczony. Wiem o tym , ze to nie jest usprawiedliwienie dla mnie ale sadze , ze duzo osob majacych od krotkiego czasu maczki mysli tak samo. Chyba , ze ja jestem inny 😉
  Pozdrawiam wszystkich.