^

Nowy MacBundleBox za 49 dolarów

mbb.png

I całkiem przyjemnie zaskakują mnie panowie od MacBundleBox. Od dziś za 49 dolarów będziemy mogli nabyć zestaw aplikacji. 13 programów w tej cenie to przyjemy widok. Co miłego tu znajdziemy? Jak dla mnie cztery aplikacje warte są szczególnej uwagi.

Po pierwsze DrawIt. Bardzo zgrabny program graficzny. Dzięki niemu szybko i łatwo przygotujemy i obrobimy obrazki. Jak zawsze z przyjemnością wspominam programy firmy Devon Technology. Tym razem mamy DEVONnote do gromadzenia notatek w jednym miejscu. Involer pozwoli na wystawianie faktur, a QuickScale błyskawicznie zmieni rozmiary obrazków. To w moim odczuciu najmocniejsze pozycje tej paczki. Jednak zapewne preferencje każdy z nas ma inne i komuś przypadnie do gustu aplikacja wspierająca obróbkę wideo, zarządzanie projektami czy ochrona plików na dysku. Warto zerknąć na stronę paczki z programami MacBundleBox. Akcja trwać będzie przez 11 dni od dziś (1 marca).

Witryna MacBundleBoxwww.macbundlebox.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. iSeb

    No przyznam ze od prawie dwoch tygodni obserwowalem licznik na stronie i odliczanie do tego 'spektakularnego wydarzenia’ – jak to autorzy nazwali. Powiem ze raczej nie powalili mnie na kolana. Bardziej pozyteczne okazalo sie rozwiazywanie zagadek na MacHeist gdzie wczoraj przybyly mi kolejne apikacje – i to w dodatku bardzo przydatne – Overflow (http://stuntsoftware.com/Overflow/) oraz Hyperspaces (http://hyperspacesapp.com/) ktory pewnie lepiej wypadnie niz przetestowany niedawno przeze mnie Dock Spaces 😉

  2. joanna

    Muszę przyznać, że z zakupami czekam na to co pojawi sie w paczce od Macheist. Tak jak kolega @iSeb wspomniał po ostatniej misji pojawiły sie 2 bardzo ciekawe i przydatne aplikacje. Pozdrowienia dla biorących udział w zabawie :).

  3. iSeb

    @joanna: No wlasnie, doskonala zabawa i fajne aplikacje 🙂 A przed chwila zajrzalem na strone MacHeist z innego komputera i widze ze Overflow oraz Hyperspaces mozna dostac za samo zapisanie sie teraz i wlaczenie do zabawy!