^

SyncMate – jak Mac OS X z Windows Mobile

Przemysław Marczyński

13 lutego 2009

SyncMate.png

iSync to świetne rozwiązanie pomagające synchronizować zadania z kalendarza i kontakty z naszym telefonem. Niestety, lista słuchawek wspieranych przez program jest mocno ograniczona. Powiem więcej, telefony na Windows Mobile mogą tylko pomarzyć aby poprawnie zadziałać z Mac OS X. Nie pozostaje nic innego jak poszukać pomocy u innych firm.

SyncMate2.png

SyncMate pozwala na bezproblemową wymianę danych pomiędzy naszym telefonem a systemem operacyjnym Apple. Na początku warto wspomnieć, że program występuje w dwóch wersjach: darmowej i płatnej (Expert). Ta pierwsza pozwoli nam zsynchronizować kontakty oraz zadania z iCala. Czyli spełni wszystkie nasze podstawowe potrzeby. Jeśli będziemy wymagać więcej od synchronizacji danych, to wersja Expert potrafi już praktycznie wszystko.

Calls history.jpg

Zaczynając od zdjęć z iPhoto, muzykę z iTunes, Mail oraz foldery z plikami, po wysyłanie SMSów bez dotykania telefonu. Bez wysiłku zsynchronizujemy nasze kontakty z Microsoft Entourage oraz zakładki z Firefoxa. Możemy zobaczyć historię połączeń oraz informacje o naszym urządzeniu. Telefony możemy wpinać przez port USB oraz synchronizować za pomocą WI-FI.

Program uruchomimy zarówno na Tigerze jak i Leopardzie. SyncMate wspiera: Windows Mobile Pocket 5, Windows Mobile Smartphone 5; Windows Mobile 6 Standard, Windows Mobile 6 Classic and Windows Mobile 6 Professional; Windows Mobile 6.1. Użytkownicy urządzeń HTC, Asus, HP iPAQ oraz innych Pocket PC i SmathPhoneów będą zadowoleni.

Witryna programu SyncMate – http://www.sync-mac.com/
Licencja: Shareware
Cena:
Darmowy / 39,95 dolarów / 49,95 dolarów licencja Bussiness / 59,9 dolarów Family Pack (na 3 komputery)

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy